2726
عنوان

حالا چجوری ب شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2273 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رو لب دخترت یخ بزار الورا داشتی الوئه ورا بزن یخ ورمشو میخوابونه الوئه ورا کبودیشو از بین میبره اینا رو انجام بدی لبش یکم بهتر میشه زیاد بهتون گیر نمیده 

لطفا برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاتونم🙏🌸🌻🌿🌾🌌
2728

چه بی رحمی. دوتا بچن دیگه. دختر شما گاز گرفته اونم زده. همه جای دنیا منطقه بچه ها همینه. بزنی میخوری 🤷‍♀️🤷‍♀️. راجع به شوهرت نظر ندارم

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
عموم و چند نفر دیگه منو کنار کشیدن و گفتن خیلی حواست ب بچت باشه خیلی با بی رحمی زدتش و کلا بچه خواهر ...

بگو بچه هست و شیطون.منم مادر بچه هستم همینقدر ک تو ناراحت شدی منم شدم.از عمد ک دلم نمی خواست اینجوری بشه ولی کاری ک شده.انشالله بار بعدی حواسم بیشتر جمع میکنم

سلام خودت نامردی نیستی کجایی تو آخه

من همه جاهستم عشقم شما کم پیدایی😊

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

حقیقتو بگو

چون هرچیم بجز این بگی دخترت میزنه تو پَرت

ولوت میده

حالا خر بیارو باقالی بارکن

😊

روزها رفتند و من دیگر  خود نمی دانم کدامینم             آن منِ سرسخت مغرورم  یا   منِ مغلوبِ دیرینم    
2706