1735
1707
عنوان

حالا چجوری ب شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1370 بازدید | 57 پست

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718

چه بی رحمی. دوتا بچن دیگه. دختر شما گاز گرفته اونم زده. همه جای دنیا منطقه بچه ها همینه. بزنی میخوری 🤷‍♀️🤷‍♀️. راجع به شوهرت نظر ندارم

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
عموم و چند نفر دیگه منو کنار کشیدن و گفتن خیلی حواست ب بچت باشه خیلی با بی رحمی زدتش و کلا بچه خواهر ...

بگو بچه هست و شیطون.منم مادر بچه هستم همینقدر ک تو ناراحت شدی منم شدم.از عمد ک دلم نمی خواست اینجوری بشه ولی کاری ک شده.انشالله بار بعدی حواسم بیشتر جمع میکنم

حقیقتو بگو

چون هرچیم بجز این بگی دخترت میزنه تو پَرت

ولوت میده

حالا خر بیارو باقالی بارکن

😊

روزها رفتند و من دیگر  خود نمی دانم کدامینم             آن منِ سرسخت مغرورم  یا   منِ مغلوبِ دیرینم    
1760
خواهرت چی اون حرفی نزد😑

بچش رو برد تو اتاق باش صحبت کرد و میگه من بهش تذکر دادم و کسی بهش چیزی نگه.من و خواهرم با هم خیلی جوریم و من ب همین خاطر چیزی نگفتم ولی واقعا ناراحتم خیلی زیاد

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید

چرا خانواده ها  اینقدر رو بچه هاشون حساسا  بچن دیگه یه دقیقه دعوا یه دقیقه بعد با هم دوستت  فقط شما بزرگترا بینتون اخلاق میوفته  

عیبی نداره به شوهر بگو بچه خورد  زمین  یه وقت با خواهرت دعوا نکنی  و نزار شوهر بفهمه قضیه رو

میترسم دخترم لو بده بدتر بشه .بگه بچه خواهرش اینکارو کرده و اصلا نگران بچه نیس سرپوش میزاره

دروغ نگو وقتی عمو و همه می دونن لو بری از اول دعوا دارید راستشو بگو دوروز باد میکنه برات بهتره تا همش استرس داشته باشی والا خود بچت اخرش لو میده فقط تو بده میشی

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
1665
بچش رو برد تو اتاق باش صحبت کرد و میگه من بهش تذکر دادم و کسی بهش چیزی نگه.من و خواهرم با هم خیلی جو ...

ناراحتیت هیچ

ببخشید نمیخام اینو بگم

ولی فک کنم شوهرت منتظر آتو هست که یه شری به پاکنه

خدایا مرسیییییییییی❤❤❤
عموم و چند نفر دیگه منو کنار کشیدن و گفتن خیلی حواست ب بچت باشه خیلی با بی رحمی زدتش و کلا بچه خواهر ...

دقیقا درکت میکنم چه حسی داری.

مخصوصا وقتی پدر رو بچه حساسیت نشون بده

ودقیقا موقعی که تاکید میکنه یه اتفاقی میوفته.

شاید بایکم یخ خوب بشه 

انشاءالله تا فردا بهترمیشه

1651