1711
1707
عنوان

حالا چجوری ب شوهرم بگم

1312 بازدید | 57 پست

بچه من بچه های خواهرم خیلی شیطونن دوتا پسرن و من ی دختر دارم.خواهرم شهرستانه و از اونجا اومده شهر ما.من ی دختر ۴ سالو نیمه دارم ک اصلا با پسر بزرگ خواهرم که ۷ سالشه نمیسازه .امشب مهمونی خونه مامانم بود و چون شوهرم با خانوادم قهره نیومده بود و بهم تاکید کرده بارها ک حواسم باشه بچهای خواهرم و مخصوصا این پسرش بچه رو نزنن.امشب دخترم با پسر خواهرم  تو حیاط دعواشون میشه و مثل اینوه دختر من اونو گاز میگیره و اونم اینو میزنه زمین‌.لب دخترم بدجوری ورم کرده و خونمرده شده .من امشب واسه اینکه ورمش بخوابه بهانه اوردم و خونه نرفتم.ولی الان بدتره و دخترم گریه میکنه و میگه دندونشم درده.من نمیدونم فردا چجوری واسه شوهرم توضیح بدم.اصلا دخترم سابقه گاز گرفتن نداشته و من اصلا متوجه نشدم اینا کی رفتن تو حیاط.الان لبش خیلی بدجوره.نمیدونم واسه شوهرم واقعا چی باید فردا توضیح بدم.خیلی خیلی حساسه رو دخترم و از اون بیشتر رو این بچه خواهرم

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید

عموم و چند نفر دیگه منو کنار کشیدن و گفتن خیلی حواست ب بچت باشه خیلی با بی رحمی زدتش و کلا بچه خواهرم عادت ب بی رحمی داره.میدونم خودمم بی حواسی کردم ولی نمیدونم حالا چی ب شوهرم بگم واقعا وقتی بچه رو این شکلی ببینه

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

خب اولش بگو بدجور اونو گاز گرفته و کم مونده بوده گوشت دست بچه کنده شه 

اونم چون دردش زیاد بوده هولش داده و... 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .
1716
1709

رو لب دخترت یخ بزار الورا داشتی الوئه ورا بزن یخ ورمشو میخوابونه الوئه ورا کبودیشو از بین میبره اینا رو انجام بدی لبش یکم بهتر میشه زیاد بهتون گیر نمیده 

لطفا برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاتونم🙏🌸🌻🌿🌾🌌
1712