2737
2734

بهش کلیه به اصطلاح قلوه ی گوسفند بده براش کباب کن بده بخوره خیلی خوبه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شب هر2ساعت بیدارش کن ببرش جیش مثانه هردوساعت پرمیشه کم کم بهترمیشه شبامایعات کم بش بده بیشترپیشش باش ببوسش بش محبت کن جیش کردنش ی دلیلی حتماداره کسی تاحالاروکمرنزدتش؟ یاباپابش زده باشه

شب قبل از خواب ببرینش دستشویی و وقتی هم میخوابه ببینید چند ساعت بعد جیش میکنه، همون حوالی بیدارش کنید ببریدش دستشویی، من وقتی پسرمو از پوشک گرفتم یه مدت همینکارو‌میکردم‌به محض اینکه شروع میکرد به پا کوبیدن و غلت زدن تو جاش میفهمیدم‌جیش داره بیدارش میکردم میبردم‌دستشویی تا خودشم یاد گرفت وقتی تو خواب دستشوییش میگیره بیدار بشه

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

میشه بگی از چه سنی جیش میکنه؟؟!!!

دختر من سه سال و نیمشه از ماه رمضون تا حالا دوبار جاشو خیس کرده البته صبح قبل از بیدار شدن....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2738
آبروشو پیش ما بردی  منم اجیم کلاس چهارم بود بعد جلو تلوزیون خوابش برده بود جیش کرد همه دیدیم&n ...

ایشون راهنمایی و راهکار میخواد بحث ابرو بردن‌ نیست

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
خانم هامن تازه واردم چه جوری به گفته های شماجواب بدم؟

اون فلش زیر پست ها رو بزن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین تو شب ادراری این مهمه که بدونی از هومن اول اول که از پوشک گرفتیش شب ادراری بوده یانه؟ یعنی میتونی بگی این پسرمن از اول همیشه شب ادراری داشته یا نه یه زمانی خوب بوده جیش نمی‌کرده حالا یه مدته که شبها جیش میکنه؟  

اگه از اول خدا بوده همیشه احتمال زیاد مشکل فیزیولوژیکیه بایذ ببری دکتر تا چک کنه حجم مثانه و عفونت کلیه و سونوگرافی و اینا با دارو رفع میشه. یه تحنگتمال دیگه هم وراثته احتمالا اگه بگردی تو فایلها مثل عمو و دایی و اینها پیدامیکنی یکی رو که این مشکلو توبچگی داشته 

اما اگه نه ازاول خوب بوده اما یه مدته اینطوری شده این یعنی یه مشکل محیطی داره که مهمترینش اضطرابه بگرد علتشو پیداکن. سردی زیاد مایعات زیاد هم محیطیه

ازسرشب به بعد دیگه اینطورچیزا ممنوع قبل خواب حتما دسشویی بره نصف شب یه نوبت خودت بیدارش کن بره و اگه هر وقت جیش کرد سرزنش تحقیر دعوا و.... ممنوع چون هم عزت نفسشو کم میکنه هم دوباره دچار اضطراب میشه 

سومین کاربریمه ممنون نی نی یار 😑🙌لطفا برای پسرم یه صلوات با دل پاکت بفرست❤️
اول ببر دکتر ارولوژیست شاید مشکل فیزیولوژیکی باشه با دارو حل میشه  ببین تو شب ادراری این مهمه ...

اره خیلی شلوغ هستش بیش ازحد پیش فعال هستش دکتربردمش گفت به مرورخوب میشه.من خودمم متاسفانه اون کاره بودم ولی خوب قدیمابه مانرسیدن .من دوست ندارم پسرم هم مثل من ازنصف شب که جیش کرده تاخودصبح با دلهره بخوابه

عاشق پسرانم وعشقم هستم ودوستش دارممممم
2706