1711
1714

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

دکتر 

همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                        لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
1718

آبروشو پیش ما بردی 

منم اجیم کلاس چهارم بود بعد جلو تلوزیون خوابش برده بود جیش کرد همه دیدیم 

بابام سریع جمعش کرد و روفرشی رو شست گفت حق ندارین به خودش بگین دخترم ناراحت میشه اجیمم ک خواب بود صبح هم دیگه شلوارش خشک شده بود اصلا نفهمید 

من تا 10 سالگی شبا جیش میکردم تو جام😐

دومین کاربریه هی نگین ورودتون مبارک 😑😐باحال تر از من نداریم 😂تتلیتی. حسود. باحال. خندون. گاهی غمگین. 😍❤️سینگل 😂خلاصه دعا کنین برای عقل نداشتم 😐😂❤️

یه راهکار میدم خوب میشه

هرشب دوبار مثلا ۲ شب و ۵ صبح ببرش سرپاش کن

تا یه ماه ادامه بده ساعتتو کوک کن دقیق

خوب میشه

زندگی رو این هدیه زیبا از طرف خدارو از بن وجود دوست دارم خدایا شکر
1716
آبروشو پیش ما بردی  منم اجیم کلاس چهارم بود بعد جلو تلوزیون خوابش برده بود جیش کرد همه دیدیم&n ...

شلوارشو عوض نکرد🤔نجسه که

چه گویم که ناگفتنم بهتر است🙃                                 امضا ندارم انگشت میزنم🤞                                                        

کمرشو شکمشو جاهای حساسشو با روغن سیاه دونه چرب کن منم پسرمو ی مدت جیش می‌کرد البته سنش کمتر بود اینجوری گرم شد خوب شد روی حرارت غیر مستقیم گردو رو از صبح تا شب داخل پوستش بپز بده تا خوب شه بخوره البته اگر استرسی چیزی داره باید درمان شه

«إلهی وَ رَبِّی مَن لِی غَیرُک، أسئَلُهُ کَشفَ ضُرِّی، وَالنَّظَرَ فِی أمرِی»

ریشه باید پیداشه اگه از سردی کلیه س باید روغن سیاهدونه بزنی هررشب ب کمر و پهلو . اگه علت روانی داره باید استرس نداشته باشه  چون اینجوری بروز میده استرس از دادزدن سرش بی محلی و کمبود محبت .... 

میاد 

8

شب هر2ساعت بیدارش کن ببرش جیش مثانه هردوساعت پرمیشه کم کم بهترمیشه شبامایعات کم بش بده بیشترپیشش باش ببوسش بش محبت کن جیش کردنش ی دلیلی حتماداره کسی تاحالاروکمرنزدتش؟ یاباپابش زده باشه

1651