2733
2734
عنوان

مامانایی که شیر خشک میدید لطفا بیاید یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه ب دخترت رانیتیدین میدی بخاطر رفلاکسش نده،چون گفتن خوب نیست وجمع کردن از بازار

نه پنتوپرازول میدم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
نه دختر منم رفلکس پنهان داره .ولی دخترم الان سه ماهشه

رو قوطی نوشته هفته ۴ ۱۲۰ میل یعنی من کمتر بدم یا همون اندازه؟

الان همش گریه میکرد شیر میخواست منم مقاومت میکردم جون ۶۰ تا داده بودم ولی دیدم آروم نمیشه ۴۰ تا دیگه دادم خوابید حالا نمیدونم باز بیدار میشه یا نه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
پسر من ۸ ماهه است.هر وعده ۱۲۰ تا می خوره.واسه نوزاد یه ماهه زیاده.رفلاکسشم تشدید می کنه.

چیکار کنم آخه قبول نمیکنه همش گریه میکنه حداقل ۹۰ تا باید بدم 

نه دختر منم رفلکس پنهان داره .ولی دخترم الان سه ماهشه

دخترتون شبا بیتابی میکنه؟ 

2738
رو قوطی نوشته هفته ۴ ۱۲۰ میل یعنی من کمتر بدم یا همون اندازه؟ الان همش گریه میکرد شیر میخواست منم م ...

بهش بده. بنویسه رو قوطی .شما هرچه قدر بچه ات میخوره بهش بده بعضیا بچه ها از رو قوطی خیلی کمتر میخورن .هر بچه فرق میکنه اذیت نکن بچه رو گشنه اس بده بخوره .

دخترتون شبا بیتابی میکنه؟ 

دلش درد میکنه یه دکتر ببرش .ببین چی میگه .شاید دارو بخواد.ولی بچه ی تازه بدنیا اومده رسمشه دلش میخواد همش بخوره .بعدش خوب میشه .الان حریص واسه شیر

دلش درد میکنه یه دکتر ببرش .ببین چی میگه .شاید دارو بخواد.ولی بچه ی تازه بدنیا اومده رسمشه دلش میخوا ...

دکتر که هر هفته دکتریم 

کولیکید داده ولی اثر نمیکنه امروز گریپ واتر دادم بهش

فکر میکنم بیشتر رفلاکسش اذیت میکنه همش شیر میاد تو دهنش خفه میشه بیدار میشه

[QUOTE=138022040]دکتر که هر هفته دکتریم  کولیکید داده ولی اثر نمیکنه امروز گریپ واتر دادم بهش فکر میکنم بیشتر ...[/QUOTE

من تحقیق کردم گفتن شیر که ذرست میکنم باید کامل حباب توش نباشه شیر صاف باشه برای رفلکس پنهان بهتره اینجوری کمتر اذیت میشن بعدش شیر سوپر امیل برای رفلکس پنهان بهتره شما چه شیری بهش میدی .قیمتش فک کنم34 باشه درست نمیدونم

[QUOTE=138022040]دکتر که هر هفته دکتریم  کولیکید داده ولی اثر نمیکنه امروز گریپ واتر دادم بهش ف ...

آخه وقتی هم میزنی حباب درست میشه توش

من ببلاک میدم دکتر گفت فعلا عوض نکن و دارو هاشو بده

آخه وقتی هم میزنی حباب درست میشه توش من ببلاک میدم دکتر گفت فعلا عوض نکن و دارو هاشو بده

حباب های که درست میشه .باعث نفخ میشه وقتی هم زدی یکم صبر کن تا شیر صاف بشه بعد بهش بده

2706