2726
عنوان

بیاین تتو جدید+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 93 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گذاشتی لایکم کن لطفا مرسی

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
2728

کووووو

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
شماره تتو کارت رو میدی؟ خانمه دیگه؟؟؟ میگما یه وقت ایدز میدزی نباشن این وسیله هاش

پیجش تو عکس تتوم هست نه بابا همونجا وسایل و باز میکنه میزنه 

چه بروانه ها که در پیله بودن هرچه زشتر زیبا تر❤یه صلوات برام بفرست 

من دارم فكر ميكنم اين خانما كه واستون تتو زده چرا توي دستش اخه؟ يعني نميخاد بره مهماني خونه ي بزرگي يا اصلا كار اداري داشته باشه، البته خب به خودش ربط داره نريزيد سرم كه من اهل بخث نيستم ولي فكرم مشغول شد

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...

خیلی خوشگله مبااارک

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
من دارم فكر ميكنم اين خانما كه واستون تتو زده چرا توي دستش اخه؟ يعني نميخاد بره مهماني خونه ي بزرگي ...

😂منم فکرم مشغوله فردا بچش نمیگه مامان این چیه یه عردسی چیزی دعوت شه چی🙄🤨

اره بچه ش همسرش اينكارش رو درك نميكنم اصلا.

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
اره بچه ش همسرش اينكارش رو درك نميكنم اصلا.

😂من تازه داشتم فک میکردم این دست تو لباس عروس چقدرررر زشت میشه 😂

مبارکه عزیزم قشنگیه تتوت 

ببین یه طرح خیلی ساده و کوچولو مثلا یه ستاره چقد میشه می‌دونی؟

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2706