1711
1707
عنوان

پسرم از عصر تاحالا گرسنس😤

701 بازدید | 86 پست

خیلی بدغذاست.از ۸ ماهگی تا الان که ۳ سالشه پیرم کرده.باید بدوم دنبالش تا دو لقمه غذا بخوره.بدعادت هم شده میگه باید توبدی بخورم.منم دیگه تصمیم جدی گرفتم که این عادت زشتو اصلاحش کنم😤

از عصر تاحالا اصلا نگفتم غذا بخور.چندبار گفت گرسنمه آوردم گذاشتم جلوش گریه کرد تو بده بخورم ولی گفتم نمیشه.دیگه باید خودت بخوری.میگه ماما من دستهام کوچولوعه.توباید بدی تا بخورم بزرگ بشم😄😄😄😄

انقد نمیخوره که عصبیه.هرکاری کرد من ندادم.میارم میذارم نمیخوره برمیدارم😕😕😕

ناراحتم براش که گرسنس ولی باید اصلاحش کنم😥

مادربودن چقدر سخته😥

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713

خیلی سخت میگیری پسرم من ۶سالشه تازه داره خودش میخوره اونم هروعده اش یه ساعت میکشه بازم اخرسر خودم بهش میدم کوچیکه توروخدانکن .تازه اگه یه دونه ست هواشوداشته باش چون تنهاس رقیب نداره طول میکشه راه بیفته

1665
چندبار اینکارو بکنی درست میشه.به نفع خودش هست تا به نفع شما.☺

بیشتر بخاطر همین دادم سعی میکنم محکم باشم😟🙁😔

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚

درسته ولی گناهم داره مخصوصا اگه الان کوتاه بیای روش باز میشه بشینید جلوش خودتون بخورید بگید بیا با هم بخوریم تو برا خودت لقمه بگیر من برا خودم اگرم راضی نشد باهاش بازی کنید وسط بازی راضیش کنید یا کارتون موردعلاقشو بزارید براش

یه دفعه ای میخوایی اصلاحش کنی؟ به فکر معدش باش گناه دداره

دیگه خسته شدم.بخدا کم آوردم😭😭😭😭😭

1709

پسر بزرگ من هفت سالشه بیشتر مواقع خودم بهش میدم ولی کوچیکه چهار سالشه از اول خودش غداشو میخورد دوست داشت خودش بخوره بزرگه نه همیشه بد غدا بود بزور بهش میدادم وعادت کرده بود خودم غذاشو بزارم دهنش حالا هم از رو عادت بعضی وقتا خودم غداشو میزارم دهنش

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من راضى ام خودم بدم ولى بخوره بچه منم سه سالشه خيلى بد غذاس

منم همین فکرو میکردم ولی جدیدا شدیدتر شده😐

وای این چه روش بدیه؟! مریض میشه... بچه همینه دیگه. یه خانمه رو می‌شناسم با چه افتخاری تعریف می‌کرد به بچه بیست ، بیست و پنج سالش گاهی خودش دستی غذا میده! بیشتر جنبه محبت داره این کار.

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲

عزیزم ببخشید تجربیاتم رو ب اشتراک میزارم .اینجوری باهاش لج کنی هیچ فایده ای نداره.براش ی قاشق کوچولوئه خوشگل بگیر از فردا بهش بگو بیا با کمک هم غذا بخوریم.ی قاشق من بهت میدم ی قاشق خودت بخور ببینیم آخر کی برنده میشه.هر کی قاشق آخر رو برداره برنده است.

اینطوری یهویی و با لجبازی نمیشه.

ما توضیحی ب کسی بدهکار نیستیم...

از روش های تشویقی استفاده کنی بهتره بگو باهم بخوریم یاتو غذا بده بهم یا با جایزه ایی چیزی اینجور لج میکنه بدنش خالی میکنه بچه  

منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم...تو بگشا گوش دل...پروردگارت با تو میگوید...تورا دربیکران دنیای تنهایان ...رهایت من خواهم کرد
1651