2737
2734

سلام خانمهای عزیز. دختر من چهارده ماهه است. آیا برای تشخیص پرانتزی پاهاش تا دو سالگی اش باید صبر کنم؟ متخصص ارتوپد در تهران چه کسی را پیشنهاد میکنید؟ خیلی نگران دخترم هستم. نمیخوام مثل من از پرانتزی پاش خجالت بکشه.

تعداد رای : 6
نظرسنجی
بعداز دو سالگی
2
33%
بعداز راه افتادن و قبل از دو سالگی
2
33%
4 سالگی
1
16%
6سالگی
1
16%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترتون حالت دبلیو میشینه؟من دخترم 2سالشه wمیشیمه خیلی شنیدم ب این شکل نشستن  هم باعث مشکل استخون مهر کمر هم کج شدن پا میشه نمیدونم چطوری راضیش کنم بشینه.خودم هم همیطور میشنشستم .ی کم پام کوچولو مشکل داره.ولی تو توجه نیس خواهر بزرگم هم همیطور بچهاش هم متاسفانه خیلی پاشون تو دیده.منم نگران دخترمم واسه نشستنش

2731

دکتر سعید توکلی تو نت بزن ادرسش میاد ولی خیلی دیر نوبت میده چون سرش به شدت شلوغه

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
2738
دخترتون حالت دبلیو میشینه؟من دخترم 2سالشه wمیشیمه خیلی شنیدم ب این شکل نشستن  هم باعث مشکل استخ ...

نه دخترم راه که میره و وقتی ایستاده متوجه میشم پرانتزی هست. اطرافیان میگن تا دو سالگی مشخص نیست و صبر کنم. اما میترسم دیر بشه. دخترتون را پیش ارتوپد بردید؟ 

2706