2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعی افتضاحه کم زجر و بدبختی میکشن زنا برن زایمان طبیعی که تا پس کله شون بخیه بخوره و افسرده هم بشن و بدنش نافرم بشه خدا پدر اونی که سزارین رو اختراع کرد بیامرزه 😁

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
2731

اگه دکترم برام طبیعی رو مناسب میدید طبیعی میرفتم ترسی ندارم کلا از چیزی😐😂ولی احتمال قوی به خاطر دیابت بارداری سزارینی میشم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738

چند روز پیش ماما من داشت راجع به این صحبت می‌کرد گفت هوش جنینی که طبیعی با دنیا میاد بیشتره 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
طبیعی افتضاحه کم زجر و بدبختی میکشن زنا برن زایمان طبیعی که تا پس کله شون بخیه بخوره و افسرده هم بشن ...

الان میان میگن ما که از دوران دختری مونم بهتر شدیم بعده طبیعی🤐🤭

دلم را چون انارى کاش یک شب دانه میکردم...
صد در صد سزارین من 5 ماه پیش سزارین کردم عرض این 5 ماه حتی روز عمل هم آخ نگفتم خعیلی راضی ام خیلی

جاش میمونه؟؟میشه ورزش کرد؟

تیکر رسیدن به ارزوهام💛💛💛💛💛💛💛
جدی میگین یعنی سزارین اندازه طبیعی زجر کشیدن داره

بعدش خیلییی درد داره. من ک مردم زنده شدم بچمو نمتونستم شیر بدم.وااای ازون لحظه ای ک زیر بغلتو میگیرن راه بری

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2706