2733
2734
عنوان

بچه ها دلم گرفته من نی نی میخوام😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 8563 بازدید | 360 پست
چه خوبه که اینقدر امیدواری😊 شناهم بیا تاپیک آخرم تا به نیت شما هم بخونم

ممنون عزیزم اتفاقا اومدم برای خواسته ی شما هم صلوات فرستادم

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موفق باشی عزیزم.من بازم از اول پانکچر کردم و انتقال دادم ولی منفی شدم .بعد رفتم بهزیستی اسم نوشتم از ...

قربونت عزیزم  ان شاءالله اگرقسمتت    جنین خودته همین باربگیره ومهمون همیشگی خونت بشه،راستش منم تو سایت بهزیستی تایه جایی از مراحل ثبت نام رفتم ولی هنوز مدارکمو آپلود نکردم،برای جنین اهدایی هم رفتم پیش دکتر نصر،تاقبل عید قیمتشون ۱۶تومن بود باهزینه انتقال وداروهای بعدش احتمالا۲۰تومنی میشد ولی فکرکنم چون ارز نیمایی رو از دارو حذف کردن گرونتر شده 

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
2728
من ۳سال پیش هردکتری رفتم یزد تهران...خودم اندومتریوز دارم تنبلی و کیست وعفونت شوهرمم اسپرمش صفربود و ...

عزیزم منم شرایطم تقریبا شبیه شماست. یعنی تو اون هفت ماه هیچ دارویی نخوردی یا طب سنتی چیزی

بعد درد نداشتی به خاطر اندو؟

حالا من خیلی درد دارم اون دیگه از همه چی بدتره

نمیتونم دیگه کش صبر و ندارم😔

من نزدیک به سه سال انتظار کشیدم.خیلی هم گریه کردم و اذیت شدم.ولی خداروشکر نی نی اومد تو خونمون.الانم یک ساله شبا خواب ندارم تا صبح.

بچه هم میاد عزیزم.انشالله وقتی اومد انقدر سرت شلوووغ میشه که این روزای ناراحتی از یادت میره

خدایا مرسی  
هزاران نفر برام دعا میکنن چیزی نشده😔

بیست سالته.اووووه چقد زیاد..پیر شدی دیگه بچه میخوای چیکار؟؟

😒😒😒😒 

دختر هنوز سنی نداری برای بچه دار شدن..چرا انقد انرژی منفی به خودت میگیری؟ببین تا زمانی که استرس و نگرانی برای بچه دار شدن داری مطمئن باش حامله نمیشی.

ریلکس باش ببین چطور ظرف یک سال حامله میشی و به سلامتی بغلت میگیری

Kiziim

زنداداش من بعد از ۱۲ سال باردار شد.چقد هزینه کرد برای ای وی اف و اینا ولی نشد.با دارو گیاهی و قانون جذب باردار شد.

جالبش اینه دومی رو هم ناخواسته باردار شد.حتی میخواست سقط کنع چون فقط یکی میخواستن.که اونم داداشم نذاشت گفت اولی رو به خدا التماس کردیم .دومی رو خدا بهمون هدیه داده‌.پس قبول میکنیم.ماشالا هر دو سالمن

خواستم بگم خدا یه جاهایی غافلگیرتون میکنه که اصلا فکرشم نمیکنین. مطمئن باشین

من ادم معتقدی نیستم زیاد ولی یادمه خالم اون موقع رفته بود مکه برای زنداداشم دعا کرده بود.وقتی برگشت گفت واسه فلانی دعا کردم.از خدا قولشو گرفتم.دو هفته بعدش بی بی چک زنداداشم مثبت شد.بعد از دوازده سال

Kiziim
2738
آخی عزیزم خیلی بده من صورتم واسه این قضیه پر جوشم شد من با حرف بقیه که کی بچه میارید انقدر دلم شکست ...

انشالله زود خبر بارداریتو بدی گلم.غصه نخور.همه چی دزست میشه.مرسی گلم

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
مرسی عزیزم💝 من دیگه عادی شده واسم دیگه مهمم نیست بیاد یا نه تازه منو واسه کیستا آی وی افم نمیکنن ...

دقیقا عین من.قیدشو زدع بودم تا خودش کسیو گزاشت جلو پاهام.عشقتون پایدار.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
تخمدان چجور بزرگ میشه؟؟؟دوروز پیش رفتم سونو گفت تخمدانت یکم بزرگه و کیستای ریز داره...همون سندرم پلی ...

این مشکل ب تنهایی خودش سخت نیست زود دزمان میشه بزو دکتر و قرص بخور ممکنه ی ماهه خوب بشی.نگران نباش.

عزیزم منم شرایطم تقریبا شبیه شماست. یعنی تو اون هفت ماه هیچ دارویی نخوردی یا طب سنتی چیزی بعد درد ن ...

دردش ک بود ولی خب خسته شده بودم ۷ماه بیخیال بودم هیچی نخوردم‌حتی بهش فکرم نمیکردم همیشه عقب مینداختم اونشب ی دفعه ای دلم گرفت شب تولد بود ازته دلم خواستم ازامام حسن فرداش بی بی مثبت شد من نماز نمیخوندم ولی از اونشب شروع کردم

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
این مشکل ب تنهایی خودش سخت نیست زود دزمان میشه بزو دکتر و قرص بخور ممکنه ی ماهه خوب بشی.نگران نباش.

یله عزیزم رفتم دکتر و حدود ۱ساله قرص میخورم....البته قرص زیاری نیس روزی یه عدد متفورمینه...ولی خداروشکر پریودم از اول تنظیم بود.‌.حالا برام سپیروتون کامپاند نوشت و اسپیرونولاکتون...گفتم کی میتونم داروهامو قطع کنم گفت مریض نیسی تو مدل تخمدانت اینجوریه تنبله...تاوقتی داروبخوری علائمت خوبه هروقت با جوش و این چیزا مشکلی نداشتی میتونی قطع کنی...ازدواجم کردی زود اقدام کن بعد یکسال اگ نشدی میای دارو تحریک تخمک گذاری بهت میدم...و گفت روزی ۴۰ دقیقه حتما پیاده روی کن و نزار چاق بشی همین....یعنی اینجور ک گفت درمان همیشگی نداره ولی با ورزش و دارو میشه بهترش کرد و حداقل جلو پیشرفتش رو گرفت

2706