2737
2734
عنوان

بچه ها دلم گرفته من نی نی میخوام😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 8563 بازدید | 360 پست

منم از شماهام بچه هااا...بعد از ازدواجم اقدام کردیم برا بچه دار شدن و وقتی نتیجه ندیدیم زندگی برام تاریک شد و دیگ نتونستم طعم زندگیی ک سالها ارزشو داشتم بچشم تا قبلش دعا میکردم ازدواج کنم و از مجردی و نگاهای سنگین فامیل دربیام و بعد از ازدواجم اونجوری ناراحت شدم تا یکسال مطب ها رو چرخیدم و فقط قرص و امپول مصرف کردم بعدش رفتیم رویان و چندین ماه معطلی برا اینک بفهمن مشکل چیه ک چیکار باید کنن چقدددد رفت و امد و دارو و هزینه خدااا میدونه بعدش رفتیم توی سیکل ای وی اف ...خدا برا هیچکس نیاره چون ب کسی نگفته بودیم و نمیخواستیم کسی بدونه سه سال از عروسیمون میگذشت و ما بی نتیجه موندیم شبا تا خود صبح اشک میریختم و خدا رو صدا میکردم ...تا اینک رفتم پیش امام رضا و ازش خواستم کاری کنه دیگه برنگردم ب این زندگی توی راه برگشت دو تا بلیط اربعین کربلا جور شد باورم نمیشد بخدااا رفتم اونجا و حسابی از ته دل امام علی و امام حسین و حضرت عباسو فقط التماس کردم ک یا برمنگردونن یا با ی بچه اجازه بدن یکم ارامش بگیرم بعد از چهار سال تموم شه اون همه سختی ...برگشتیم و من خواب دیدم جواب ازمایشم رو ی خانم توی ازمایشگاه توی ی مرکزی ک تازه مدارکمو برده بودم بهم نشون داد ک مثبته ...انگیزه گرفتم برای ادامه راه رفتم و با ای وی اف باردار شدم ....هدیه اربعین امسال من ی دختره ک توی دلم جا خوش کرده دعا کنید برسه ب بغلم

خدایا شکرت😍 که لایق شدم بارداری رو تجربه کنم کاش لایق مادر شدن هم باشم❤
انشالله...بچه که خواست خداست هرموقع صلاح دونست میده....برا سلامتی خودم نگرانم یکم...ولی تو گوگل خوند ...

اره دقیقا همینطوره بیضررن برای من که جوش نداره ولی موی زائد چرا خیلی از این بابت اذیتم😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخوام...۷ساله منتظرم...فرزندانی سالم وصالح میخوام  ازخدا😭

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
2728

خانمها خوندن پستهاتون ناراحتم کرد امیدوارم هرچی زودتر خدا ب همه منتظرا بچه بده 

ولی ی نصیحت هم جنسانه 

از زندگی لذت ببرید هرطور ک هست شما اینطوری مشکل دارید من دقیقا برعکستون 

یکم بی خیال باشید و بعدشم امیدوارم مطمعنم همه تون مادرمیشید

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
خانمها خوندن پستهاتون ناراحتم کرد امیدوارم هرچی زودتر خدا ب همه منتظرا بچه بده  ولی ی نصیحت هم ...

الان ی کوچولو یساله دارم 

وحالا علامتهای بارداری ناخواسته

اگر جواب ازمایش مثبت باشه واقعا نمیدونم باید چیکارکنم

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
اره دقیقا همینطوره بیضررن برای من که جوش نداره ولی موی زائد چرا خیلی از این بابت اذیتم😒

اره منم جوشام کم شده یه گااااااهی ک از نظر خوراکیم رعابت نکنم میزنم...موزائدم دادم اونا یکم رومخه ولی مهم نیس...از لحاظ سلامتی اثری نداشته باشه اینارو بیخیال بانو...ک خداروشکر نداره و بی ضرره

2738
خوش به سعادتت 

نه اینا رو نگفتم ک اینو بگی فقط خواستم بگم از ته دل دعا کنید و واقعا باور داشته باشید خدا فقط میتونه مشکلتونو حل کنه...من دیگ بریدم از زندگیم و رفتم متوسل شدم ب اماما ک دیگ‌تموم شدس زندگیم ....اونا خیلی ب احوال ما اشراف دارن اونا رو واسطه کنید منتظرتونند....

خدایا شکرت😍 که لایق شدم بارداری رو تجربه کنم کاش لایق مادر شدن هم باشم❤
یه بار جوری دلم شکست که تا خود صبح گریه کردم😔😔😔

عزیزدلم 😥

برای بچه دارشدن توسل کن به حضرت رقیه خیلی حاجت میدن

ان شاءالله به زودی بچتو بغل بگیری 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
دلت خوشه من اصلا دکتر نمیرم اون اوایل چتد بار رفتم بیخیال ارین ادم رو زمینم ولی بعضی وقتا مثل اللن د ...

آخه دختر خوب شما که انتظارت طولانی نیست درمان خاصیم که انجام ندادی پس ناامیدیت برای چیه!!!والامن که ۹ساله منتظرم۷بارآی وی اف منفی داشتم انقدر که شما ناامیدی،ناامیدنیستم من هنوزم هرماه به معجزه خداامید دارم میدونم یه روز منم مادر میشم یه روز که اصلا دور نیست

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
اگه اعتقاد دارین مثل دستور امضام واسه مادر شدن نذر کنید خیلیها تو سایت نذر کردن و نتیجه گرفتن کامنتا ...

سلام عزیزم منو لایک کن یه حاجتی دارم میخوام به خواست خدا و پادرمیونی این دو شهید بهش برسم و بیام تو تاپیکت و خبر حاجت روا شدنمو بدم ان شاءالله 

برای چیزی که ۵ سال بعد؛۵ دقیقه هم بهش، فکر نمیکنی حرص نخور.  
2706