2726
عنوان

بچه ها دلم گرفته من نی نی میخوام😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 8563 بازدید | 360 پست
من بی بی مثبت و مکر تو خواب ببینم

دل ندارم بیبی بزنم 

آخه هزار بار برام منفی شده 

خیلی تلاش کردم برای رسیدن به هدفم 

به جز ای وی اف و ای یو ای هر کاری کردم

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشالله همگی دامنتون سبز بشه 

ناامید نباش عزیزم

چند وقته اقدامی؟

منم یادم میاد هر بار که پریود میشدم می رفتم بغل شوهرم زاااااار میزدم  

الان که هر وقت خسته میشم از اذیتای بچه یادم میاره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728

منم حال و روزم خوب نیست دهساله منتظر نینی هستم.از حرف همه خسته شدم

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

دعا میکنم ب حق ابروی خانم حضرت زهرا ... ب حق مولا علی ... همه تون ب ارزوی قلبی مادرشدن برسین ...

خدایا حاجت دلای دوستان رو زود بده 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

😭😭😭😭😭😭حالم از همه شما بدتره 

.شوهرم باغصه خوردن من پیرشد دست خودم نیست نمیتونم بیخیال بشم 

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤
خداروشکر کنید همسر دارید، من همسری ندارم که بخوام به بچه فکر کنم. هیچوقت...

ان شاا..خدا اسباب ازدواج موفق واستون فراهم کنه

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
2706