2410
2553

حالم خیلی خدابه بچه ها 

مگه چی کم دارم از بقیه😔😔😔

تحملم داره تموم میشه 

دیگه نمیتونمخیلی سخته خیلی 

یه سال بیشتره منتظرم

بعص گلوم و گرعته 

نمیتونم دیگه😔😔😔😔😔😔😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ان شااالله که به زودی باردار بشی عزیزم 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

منم هر روز یه نی نی تو خونه فرض میکنم 😳من اقدام نکردم ولی دوساله هروقت میخخوام اقدام کنم یه مشکلی پیش میاد مریض میشم کنسل میشه.دلم میخواد دیگه بچه داشته باشم

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
2714

منم منتظرم 

دیگه خسته ام از دکترهای لعنتی دعا کنید بیبی چکم مثبت بشه🙏🏻😭😭

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

من دیروز وقتی پری اومد یه جوری بغض کردم که شوهرم دلش برام سوخت😔

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2706