1711
1714
عنوان

بچه ها دلم گرفته من نی نی میخوام😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 8488 بازدید | 360 پست
منم 33 سالمه ده ساله منتظرم درکت میکنم شدید  انشالله معجزه بشه براتون

ممنونم عزیزم  همچنین برای شما...والا من اندازه بعضی ها واقعا استرس ندارم توکل به خدا ماها تلاشمون رو میکنیم ان شاالله که خدا صلاح میدونه و میشه اگه نشد هم دنیا به اخر نرسیده که در کنار همسرمون زندگی میکنیم.

خدایا شکرت...

منم میخام😢2تا سقط کردم

خانندگی دوس دارم😢   ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟💟 بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍  یک دهه ۸۰ایم😎

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

استاتر چقدر زود ناامید شدی دختر تو که سنی نداری و یک سال واقعا چیزی نیست. من ۳۶ سالمه و ۱۲ ساله منت ...

عزیزم من شمارو توتاپیک بارداری بامیکروانجکشن یادمه اونموقع هردوبارهفتم انتقالمون منفی شده بود من ازاون موقع افتادم دنبال کارای جنین اهدایی طول کشید تاتونستم مجوزشو بگیرم بعدشم که کرونا شد نتونستم اقدام کنم،شمادیگه چکارا کردین؟

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
1713
1716
عزیزم من شمارو توتاپیک بارداری بامیکروانجکشن یادمه اونموقع هردوبارهفتم انتقالمون منفی شده بود من ازا ...

موفق باشی عزیزم.من بازم از اول پانکچر کردم و انتقال دادم ولی منفی شدم .بعد رفتم بهزیستی اسم نوشتم از طرف دیگع با خودم گفتم حالا که جنین دارم همزمان اونا رو هم امتحان کنم.الانم تازه سیکل انتقالم رو شروع کردم و همزمان مراحل بهزیستی رو میرم.

شما کجا جنین اهدا میخواهید بگیرید؟ هزینه هاش چقدره؟

خدایا شکرت...
1436
چه خوبه که اینقدر امیدواری😊 شناهم بیا تاپیک آخرم تا به نیت شما هم بخونم

ممنون عزیزم اتفاقا اومدم برای خواسته ی شما هم صلوات فرستادم

یه بار جوری دلم شکست که تا خود صبح گریه کردم😔😔😔

اسی مطمینم خیلی زودنی نی دارمیشی  نی نی توحس میکنم

خدای من،متاسفم منوببخش ،دوستت دارم عاشقتم ،متشکرم که درهای عشق  ومهربونی پول وثروت بروی من بازکردی!
موفق باشی عزیزم.من بازم از اول پانکچر کردم و انتقال دادم ولی منفی شدم .بعد رفتم بهزیستی اسم نوشتم از ...

قربونت عزیزم  ان شاءالله اگرقسمتت    جنین خودته همین باربگیره ومهمون همیشگی خونت بشه،راستش منم تو سایت بهزیستی تایه جایی از مراحل ثبت نام رفتم ولی هنوز مدارکمو آپلود نکردم،برای جنین اهدایی هم رفتم پیش دکتر نصر،تاقبل عید قیمتشون ۱۶تومن بود باهزینه انتقال وداروهای بعدش احتمالا۲۰تومنی میشد ولی فکرکنم چون ارز نیمایی رو از دارو حذف کردن گرونتر شده 

من ۳سال پیش هردکتری رفتم یزد تهران...خودم اندومتریوز دارم تنبلی و کیست وعفونت شوهرمم اسپرمش صفربود و ...

عزیزم منم شرایطم تقریبا شبیه شماست. یعنی تو اون هفت ماه هیچ دارویی نخوردی یا طب سنتی چیزی

بعد درد نداشتی به خاطر اندو؟

حالا من خیلی درد دارم اون دیگه از همه چی بدتره

1651