1714

حالم خیلی خدابه بچه ها 

مگه چی کم دارم از بقیه😔😔😔

تحملم داره تموم میشه 

دیگه نمیتونمخیلی سخته خیلی 

یه سال بیشتره منتظرم

بعص گلوم و گرعته 

نمیتونم دیگه😔😔😔😔😔😔😔😔😔

فروش خطوط رند٠٩١٢صفروكاركرده...ارسال به سراسر ايران ٠٩١٢١٠٠٠٥٠٧

كليك كنيد

1713

ان شااالله که به زودی باردار بشی عزیزم 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

منم هر روز یه نی نی تو خونه فرض میکنم 😳من اقدام نکردم ولی دوساله هروقت میخخوام اقدام کنم یه مشکلی پیش میاد مریض میشم کنسل میشه.دلم میخواد دیگه بچه داشته باشم

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی به سفارش و سلیقه شما😍😍😍@sheabooooo                     تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

منم منتظرم 

دیگه خسته ام از دکترهای لعنتی دعا کنید بیبی چکم مثبت بشه🙏🏻😭😭

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای من “بهشتی ” دارد، نزدیک ، زیبا ، بزرگ و به گمانم “دوزخی ” دارد ، کوچک، بعیدو در پی دلیلی ست که ببخشد ما را...
1665

من دیروز وقتی پری اومد یه جوری بغض کردم که شوهرم دلش برام سوخت😔

تا کی باید منتظر باشم خدایا؟؟؟منم نی نی میخوام🥺                                                                     
1436
من بی بی مثبت و مکر تو خواب ببینم

دل ندارم بیبی بزنم 

آخه هزار بار برام منفی شده 

خیلی تلاش کردم برای رسیدن به هدفم 

به جز ای وی اف و ای یو ای هر کاری کردم

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای من “بهشتی ” دارد، نزدیک ، زیبا ، بزرگ و به گمانم “دوزخی ” دارد ، کوچک، بعیدو در پی دلیلی ست که ببخشد ما را...

انشالله همگی دامنتون سبز بشه 

ناامید نباش عزیزم

چند وقته اقدامی؟

منم یادم میاد هر بار که پریود میشدم می رفتم بغل شوهرم زاااااار میزدم  

الان که هر وقت خسته میشم از اذیتای بچه یادم میاره

❤ الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
1651