2737
2734
عنوان

شما جای من باشین چیکار میکنین؟

197 بازدید | 17 پست

منو خانوادم با هانواده ی شوهرم قهریم و شوهرم وخاتوادش  با خانواده ی من قهرن

سر یه مسئله ای باهم بحث کردیم 

ولی ما اینطوری ایم ک همه چسو کش نمیدیم .ولی خانواده ی شوهرم حتی شوهرم عقده ای هستن وکینه ای 

خلاصه مامانم یروز اومد خونمون ک مثلا همه چیو اوکی کنه 

ولی شوهرم پسش زد حتی مامانم رفت طرفش ک بغلش کنه ولی شوهرم پسش زد .هیچ محل نزاشت مامانمو

میدونم ک مامانم خیلی دلش شکسته ولی کازی از دسم بر نمیاد 

شوهرم اجازه نمیده گسی پشت سرمن حرف بزنه .ولی وقتی مامانش درمورد خانوادم یچیز الکی هم بگه باور میکنه

حالا من یه فکر توسرم دارم.چونکه هم هودم ناراحت شدم ازین کارشوهرم هم مامانم 

میدونم ک یروز مادرشوهرم میخاد بیاد خونمون .منم میخام مث شوهرم رفاار کنم ک هم دل خودم و مامانم خنک شه و هم شوهرم بدونه کارش چقدر بد بوده .چیزی هم گفت .میگم مث خودت رفتار کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما نظری دارین؟کارم درسته یانه؟ چون میدونم اینا بی لیاقتن .حتی شوهرم گف یبار تو بحث بامن مامانت منت ...

بگو مامانتم اون روز بیاد خونتون!

بعد رفتار متقابل کن

حَتـیٰ اگـر اِسـم مـآ  "مُـراد" بـود ! زݩدگے بَر وِفْقِ مَنوچِهـر بـود!  
بگو مامانتم اون روز بیاد خونتون! بعد رفتار متقابل کن

نه مامانم دوست ندارم بیاد یبار اومد بیجاره پشیمون شد ..بیاد همه چی بدتر میشه زخما تازه میشن 

تازشم شوهرم سیستمش این هکه نباید محلش بزاری و بری طزفش 

بدتر میشه وضع

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
2738
چیکار کنم؟مادرشوهرمو دوست ندارم الان ک باهاش ارتباط ندارم راضیم 

بهش بگو اگ اینجوری ادامه بدی منم مثل همین رفتارو میکنم بعد اگ لج کرد 

اینکارو کن

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
من جای تو بود با لگد پسش‌میزدم هرررچی باشه مامانت بود بزرگتر بود نباید پسش میزد

من اصلا اونشب نه طرف شوهرمو گرفتم نه مامانم .بیطرف بودم 

ولی میدونم اگه این اتفاق واس مامان خودش بیافته خودشو میخاد جر بده

بهش بگو اگ اینجوری ادامه بدی منم مثل همین رفتارو میکنم بعد اگ لج کرد  اینکارو کن

لنقد ک مغرور هست میدونم از الان جوابشو 

فقط بعترین جیز اینه که خانوادم محل ثگ نزارن بهش اخر سر دلش تنگ میشه 

2706