2737
2734
عنوان

دوستانی که دلشون میخواد نماز بخونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24168 بازدید | 3842 پست
انشالله هفته ی آینده قضاها تبدیل به اول وقت میشن ❤❤❤ موفق باشین عزیرم ❤

ممنون گلم این چند مدت خیلی گیر و گرفتاری دارم خیلی سعی میکنم خودمو نبازم و از خدا رو برنگردونم اما شیطان رجیم نمیزاره خدا دست هممونو بگیره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
ممنون گلم این چند مدت خیلی گیر و گرفتاری دارم خیلی سعی میکنم خودمو نبازم و از خدا رو برنگردونم اما ش ...

از تمام وجودم برا رفع همه گرفتاری هاتون دعا میکنم انشالله خداوند گشایش در امورتون ایجاد کنه ❤ 

جدول نماز میکشین؟ 

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  من متاسفانه ۲بار نماز ظهرنخوندم😣 ممنونم ازت 🌸🌷

عزیز امروز روز یادداشتمونه❤

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

دوستان امشب شب یادداشتمونه 

@ndw_del    

@هودی_زرد    

@0474narges    

2731
سلام  من هفتع قبل صبح ها ساعت ۵ بیدار میشدم نماز میخوندم  ولی چند روزه باز تنبل شدم😢😢 ...

عزیز امشب شب یادداشتمونه❤

عشقمی خوندم 😍😘

قوربووووونت عزیزم ❤❤❤❤ ثابت قدم باشی همیشه گلم😍😍

2738
من دوسه سالی بود ترک کرده بودم فقط با روزه نماز میخونذم ولی الان دیگه ادامه میدم چون شب قدر یه حاجت ...

ولی خوش به سعادت چه حاجتی ؟

میشه برامنم دعا کنی مثل همون دعایی که اون شب کردی خواهر من دیگه درمونده شدم  ازاول فقط درخونه خدارو زدم  دعا کن مشکلاتم حل شه همین طور مشکلات خانواده

ولی خوش به سعادت چه حاجتی ؟ میشه برامنم دعا کنی مثل همون دعایی که اون شب کردی خواهر من دیگه درمونده ...

دعا میکتم براتون حتما ❤❤❤

از تمام وجودم برا رفع همه گرفتاری هاتون دعا میکنم انشالله خداوند گشایش در امورتون ایجاد کنه ❤  ...

ممنون عزیزم راستشو بخوای جدول نمیکشم م

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
ممنون عزیزم راستشو بخوای جدول نمیکشم م

ببخشید دستم خورد مقیدم تو نماز فقط پامیشم صبح ها انگیزه ای ندارم و دوباره میخوابم ممنون بابت دعای خوبتون

من بیشترشو مرتب و اول وقت خوندم. فقط چندتا نماز صبح خواب موندم قضا شد😔

دوستان امشب شب یادداشتمونه❤ 

@بانوباران    

@شررررررراررررره    

@آبگرمکن    

@asheqehamsaram    

لایک لطفا

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706