2737
2734
عنوان

دوستانی که دلشون میخواد نماز بخونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24168 بازدید | 3842 پست
واقعا عالیه ولی من از حق الناس هایی که گردنم هست خیلی میترسم  شما چه روشی رو در زندگی پیش گرفت ...

از دل شکستن متنفرم ‌.تا اونجایی که بتونم تو حرف زدنم سعی میکنم دل کسی رو نشکونم .هیچ وقت حتی دشمنم باشه از نقطع ضعفش نمیزنم .بارها آدمها تو صورتم نقطع ضعف منو به روم آوردن تحقیرم کردن .ولی من همیشه از خدا ترسیدم که دل کسی رو بشکونم .من اعتقاد دارم دل شکستن بدترین گناه دنیاست چون احساس میکنم خدا توی قلب آدماست .خداروشکر دروغ هم اصلن نمیگم ‌.دلم برای همه بنده های خدا میسوزه ‌.با گریه ی ادمها گریه ام میگیره .با خنده آدمها هم میخندم .برای همه باتمام   وجودم آرزوی خوشبختی وموفقیت میکنم .اونقد از ته قلبم براشون آرزوی موفقیت میکنم که طرف مقابلم کاملا احساس میکنه که با تمام وجودم گفتم ‌.دو رنگی و دوز وکلک اثلن بلد نیستم .البته همه اینارو سالها با خودم تمرین کردم .واسه همینه که  هیچ عذاب وجدانی ندارم .اگه کسی رو هم ناخواسته ناراحت کنم سریع ازش معذرت خواهی میکنم .هیچ وقت هم فک نمیکنم معدرت خواهی ادمو کوچیک میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من گناه بزرگی دارم واسه همینه دعاهام قبول نمیشه و قسمتم نمیشه نماز خوندن

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
حس میکنم این یه کارت دعوته از طرف خدا 🥰

چ حس خوبی دارین نسبت به تاپیک ما ممنونم 😍 همراهی میکنین؟ 

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
2738
من گناه بزرگی دارم واسه همینه دعاهام قبول نمیشه و قسمتم نمیشه نماز خوندن

این حرفو نزنید 

قسمت چیه؟ 

شما زورتون بیشتر از شیطانه قدرتمند ترین از همین امروز تصمیم بگیرین و شروع کنین به خوندن ، منم هفت سال نخوندم ولی یه روز تصمیم گرفتم و خدا کمکم کرد ، هممون گناه داریم، ولی بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست ، پش به رحمتش امیدوار باشین ... اگر این نبود روزی پنج بار صداتون نمیکرد ...

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
منم میخوام بخونم

خیلی هم عالی با ما همراه میشین ؟ 

من. حتی یه بار میخواستم تاپیک بزنم

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
من. حتی یه بار میخواستم تاپیک بزنم

در مورد نماز  عزیز؟ 

2706