2737
2734
عنوان

دوستانی که دلشون میخواد نماز بخونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24168 بازدید | 3842 پست
منم میخونم ولی دست و پا شکسته لایکم کنید‌منم بیام

دوست عزیز امشب شب گزارشمون هست 😍😍😍

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم میخونم ولی دست و پا شکسته لایکم کنید‌منم بیام

عزیز امشب شب گزارشمون هست 😍

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
منم می‌خوام از امشب شروع کنم ینی نماز صبح  دیگ دلم نمی‌خواهد قضا بشه بارها توبه کردم اما شکوند ...

عزیز امشب شب گزارشمون هست 

2728
لطفا منم لایک کنید ممنونم. 

عزیز امشب شب یادداشتمون هست 

2738
دلم میخواد بخونم

بگو یا علیو شروع کن به خوندن 😘

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya

سلام من همیشه میخوندم حالا ن سر وقت ولی میخوندم درامش داشتم  کلی دو ساله که ب خاطر ناامید شدنم از همه چیز دیگه نمیخونم حس بدی هم دارم ولی انگار دیگه از ناامیدی همه چی رو ول کردم

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.

من حدودا ۴ ساله مرتب میخونم.قبلش یه روز میخوندم یه ماه نمیخوندم...

راستش یه شکست بزرگ تو زندگیم خوردم که دیگه فهمیدم تنها پناهم خداس...خیلی سختی کشیدم و فقط خدا همراهم بوده و هست.ولی همیشه ترس غز لغزش دارم

برام دعا کنین

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام من بعد از برطرف شدن عذرم خوندم مرتب به جز نماز صبح😍

وای افرین 😍😍😍😍چه خوشحالم برا نماز صبحتون ساعت نمیذازین؟

سلام من همیشه میخوندم حالا ن سر وقت ولی میخوندم درامش داشتم  کلی دو ساله که ب خاطر ناامید شدنم ...

از فردا شروع کنید،،،، حکمت نماز رو تو برآورد حاجت نبینین ،،، به این نگاه کنید که شما وقتی کسی رو دوست دارید وقتی زنگ میزنه پاسحشو نمییدید؟ خدا هم هر اذان ما رو صدا میکنه ...

و اینکه کلش ۲۰ دقیقه از ۱۴۴۰ وقیقه در روزه شاید ما یکساعت صرف خوردن غذامون میکنیم اما این بیس دقیقه یعنی ۱.۳۸% هست از روزمون .... 

2706