2726
عنوان

دوستانی که دلشون میخواد نماز بخونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24168 بازدید | 3842 پست
منم هستم    

عزیزم تگ نشدید امروز روز گزارش دهیمون هست برا نماز 😍😍

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من توخانواده مذهبی بزرگ شدم شوهرم هم مذهبیه خودم فقط نماز نمیخونم اونم مادرم تو مسجد دعوام کرد ،ویبا ...

دوست عزیزم 

تگ نشدید امروز روز گزارش دهی برای نماز هست دوست داشتین بنویسین 🌷

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
من تونستم بتونم یکم به نوقع تر بخونم ولی هنوزم توش تنبلی میکنم😞

آفرین همینکه ب موقع تر میخونید خیلی خوبه یعنی پیشرفت 

خب تنبلی در چه حدی هست؟

2728

@همخونه_بهار    

@fffffffffhf    

دوستان امروز وقت گزارش دهی در مورد نمازه اگر دوس داشتین بنویسین 🏵💮

منم  کاش بتونم شروع کنم

دوست گلم 

نتونستم تگتون کنم امروز روز گزارش دهی درمورد نمازه 🌷

اینکه میرم تو گوشی دیر میشه، نمازم:-[

الارم برای ساعت نماز دارید تو گوشی؟ 

دیری نماز تا قضا شدن کشیدن یا فقط دیر شد دوست گلم؟

اره عزیزم همراه میشم‌امیدوارم این سری دیگه جواب بده ...  نماز صبح خیلی سخته بیدار شدن اونو چیکا ...

دوست گلم امروز وقت گزارش دهی هست اگز دوست دارین بنویسین 🌷

نه درحدی یکی دوساعت دیر میشه  ولی بعضی اوقاتم قضا میشه

تعداد قضاها رو شمردید این هفته؟

واقعا الان نمیتونم فردا میشه قضاشو بخونم😔؟؟؟

دوست گلم امشب وقت گزارش دهی هست اگر دوس داشتین برامون بنویسین 🌷

@امیررعلی    

دوست عزیزامروز وقت گزارش دهی هست برای نماز 🌷

دوستانی که می خوان‌نمازشون با کیفیت باشه صحبت های اقای پناهیان در مورد نماز و گوش بدن خیلی تاثیر گذارا

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍

منم نمیخونم ولی خیلی دلم مبخاد بخونم .. خیلی خدا رو دوست دارم خیلی دلم تنگه براش ولی خیلی تنگار دورم ازش حس پوچی دارم انگار افتادم توی یه باتلاق و دست وپا میزنم و کسی نیست دستمو بگیره نمیدونم چرا خدا رهام کرده بحال خودم خیلی دلم گرفته خیلی دلم پره 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2706