2410
2553
عنوان

با پنجاه میلیون کجای کرج میشه یه تیکه زمین کرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 24 پست
فقط میخواد یجا باشه سود کنه

براسود۵۰خیلی خیلی کمه‌.وضعیت گرونیو ببین😔فقط سکه میشه خرید سال بعد فروخت.یا۵۰بزاره بانک از روش وام بگیره اونوقت میشه زمین بخره

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
چرا طلا نمیخره؟🤔

گرمی هفتصد و خورده ای 

دوتا النگو هم نمیشه

حالا ابجی من دنبال یه ویلای سه هزار متری با ویو لب دریا میگرده

از زمان اصحاب کهف اومده

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

براسود۵۰خیلی خیلی کمه‌.وضعیت گرونیو ببین😔فقط سکه میشه خرید سال بعد فروخت.یا۵۰بزاره بانک از روش وام ...

واقعا الان پونصد هم داشته باشی نمیشه کاری کرد

دایی شوهرم ۴۰۰داده تو دهات بخدا

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
واقعا الان پونصد هم داشته باشی نمیشه کاری کرد دایی شوهرم ۴۰۰داده تو دهات بخدا

خب پس خودتونم میدونین که

واقعا نمیشه کاری کرد

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
2456
گرمی هفتصد و خورده ای  دوتا النگو هم نمیشه حالا ابجی من دنبال یه ویلای سه هزار متری با ویو لب ...

دوتا تکپوش پهن و بزرگ میشه با یه زنحیر خوب.

خواهرت قرنطینه بوده خبر نداره از قیمتها😅😅😅😅

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
دوتا تکپوش پهن و بزرگ میشه با یه زنحیر خوب. خواهرت قرنطینه بوده خبر نداره از قیمتها😅😅😅😅

گناه داره اندازه دوازده سال پول جمع کرده😂😂😂😂اندازه ده تا النگو فروخته و کلی پس انداز که شده این

چرا سکه نمیخره؟!

والا کفت زمین 

نمیدونم بخدا

2714
گناه داره اندازه دوازده سال پول جمع کرده😂😂😂😂اندازه ده تا النگو فروخته و کلی پس انداز که شده این

اوضاع فعلی همینه متاسفانه😥

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی