1735
1765
عنوان

واسه افطار تدارکی دیدید؟

141 بازدید | 23 پست

من حلیم گندم بار گذاشتم مواد رولبیا هم اماده کردم ساعت 6 بپزم. شما افطار چی دارین؟ راستی حلیم رو با شکر میخوربن یا نمک؟

رزآبی سابقم.تعلیق شدم کاربری دومه. واسه شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات. التماس دعا. 

خانوم های تو خونه اگه دنبال آموزش کسب در آمد بالا 

بدون سرمایه هستین حتما کلیک کنید

1718

حلیم توی مشهد روش قیمه ی فراوان میریزن😍😍😍 

پس با نمک.

من امروز دم غروب میخوام برم از یه جای مطمئن که میشناسم بخرم

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
۴ یا۷؟

فک کنم چارلنگ میشه. طرفای شهرکرد و خوزستان میشه 4 طرفای لرستان و الیگودرز میشه 7. فک کنم

رزآبی سابقم.تعلیق شدم کاربری دومه. واسه شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات. التماس دعا. 
فک کنم چارلنگ میشه. طرفای شهرکرد و خوزستان میشه 4 طرفای لرستان و الیگودرز میشه 7. فک کنم

ن ن لرستان الیگودرز ک بختیاری ندارن ۴ و۷ بین خوزستان وشهرکرد. درجواب سوالت ما حلیمو باشکر میخوریم 

1760

خونه مادرشوهرم 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد سه تا سقط بلطف خداو توسل به حضرت زهرا باردارم.به وسیله طب اسلامی وسنتی. امیرحسین جانم ماندنت شبیه معجزه ای ست مثل سالم ماندن انگشتر حاج قاسم بعد از اصابت موشک
1665
حلیم بعد قیمه؟😁این دیگ چ مدلشه

خیلی هم مرسوم و متداوله. روی حلیم قیمه ی جرب میریزن و دارچین فراوان .

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
چون نمیدونستی گفتم که بدونی   از استان لرستان فقط الیگودرزیا بختیارین. خودم الیگودرزیم

جدی نمیدونستم

1651