2733
2734
عنوان

خانوما😓واقعا ببین حقم بود ؟

312 بازدید | 26 پست

من همونه که صبح تاپیک زدم برا لباس ترکی من به خاطر خواهرم چقد ناراحت بودم و با شوهرم دعوای شدید گرفتم دیشبو کلی حرص خوردم خاک بر سرش زنگ زده به مامانم گفته من دیگه خواهر ندارک ..فقط به خاطر اینکه لباسم اونم به دلیل شرایط ندادمش واقعا هم هیچ خواهری برام نکرده حتی ۲ ساله عروسی کردم به زور دو دفعه اومده خونم متاسفام واقعا خواهری یعنی این ؟ ..اونم یه زن حامله که براش استرس و ناراحتی خوب نیست و بخاید اینقد اذیت کنید 

واقعا؟چرا

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )  به کبودی  یاس هزار تا رگ دارم هزار تا دوست❤ ولی یک شاهرگ دارم یک تک رفیق.مهم نیست چنتا ستاره بهم چشمک میزنه من همیشه نگاهم به ماهه👀🌜اگہ چیزے گفتمـ ڪ ناراحت شدے...بگو تا دوباره بگمـ😹👐به دریایی گرفتارم ک موجش عالمی دارد😎👑چیکارشی؟؟ بیچارشم💜اگه حقیقتو بگی مجبور نیستی که همه چیزو به خاطر بسپاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
خداروشکر خواهر ندارم  وگرنه باید قصه اینو هم میخوردم

نه عزیزم من که دارم خیلیم راضیم 

کاش بیشتر بودیم 

۷تا کمه 🤭😊😊😊

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..
لباس میخواسته بهش ندادی؟!!!!!!

نه این جریان داره تاپیک قبلم بخون واقعا با خواهر شوهر و شوهر دعوا داشتم سر اینکه لباس ترکیم بخام بدم به کسی بعد حالا اینم جای دستت دردنکنه گفته خواهر ندارم ..اینقد لطفا تا حالا در حقش کردم و اصلن یاد ندارم یه دفعه اون به من لطف کرده باشه

2706