2733
2734
عنوان

به مشاورتون احتیاج دار

| مشاهده متن کامل بحث + 121 بازدید | 31 پست
ما بابررادر شوهرام یجا زندگی میکنیم,پسرای اونا یادش دادن,پسرم خیلی سادس هر چی اونا میگن میاد برام می ...

به برادرشوهرات بگو هرچییزی نباید به بچه تو بگن

اوناهم کار بدی کردن که اومدن به پسرتو گفتن دیدن پسرعموشون ساده اس گفتن بیاین بریم نشونش بدیم

این بچه اس چیزی سرش نمیشه درصورتی که نه کاراشتباهی کردن نشون دادن

تیکر تولد عشقمه عزیزانم من حامله نیستم  لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم💫⭐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب که چی.حالا باید بدونه دیگه....ریلکس باش بگو عزیزم اینم قسمتی از بدن هر انسانه.فقط خصوصیه و نباید به کسی نشون داد و نباید خودتم بذاری کسی ببینه

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
عزیزم جلوش این کارو نکن خیلی ریلکس و اروم باهاش صحبت کن و توضیح بده  که حساس نشه و دوباره بره ...

دست خودم نبود از ناراحتی نمیدونستم چی کنم شوک شده بودم

منو ببخش
متاسفم عزیزم.گوشیتوقفل کن خودتم‌زیادباگوشی ور نرو ک حساس شه.سعی کن خودتون وشوهرتون باهاش همبازی شین ...

من خیلیی برای پسرم وقت میزارم اما تاثیر پذیری خیلی زیادی از پسر عموهاش داره کار من اب در هاون کوبیدنه انگار

منو ببخش
دست خودم نبود از ناراحتی نمیدونستم چی کنم شوک شده بودم

اشکال نداره اروم باهاش صحبت که دفعه بعد بیاد به خودت بگه هرچیزی پیش بیاد 

بذار احساس صمیمت کنه و متوجه بشه توبهترین دوستشی هیچ وقت نترسه

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
2738
براش توضیح بده که کار خوبی نیست جای خصوصی دیگرانو ببینی و نبایدم بزاری اونام ببینن .اینبار اشکالی ند ...

براش خیلی گفتم,اصن خودش خیلی حساسه حموم که میره با لباس زیر ابکشی میکنه اجازه نمیده حتی منو باباش تو لباس پوشیدن کمکش کنیم تعجبم برا همینه

منو ببخش
من خیلیی برای پسرم وقت میزارم اما تاثیر پذیری خیلی زیادی از پسر عموهاش داره کار من اب در هاون کوبیدن ...

خوب ن تنها با پسرت‌ بلکه با پسرعموهاشم صحبت کن اگ نمیتونی ب مادرش بگوک جلوی بچه اشو بگیر.بعدزیادسخت نگیرهمه بچه ها مخصوصاپسرا تو این سن خیلی حساس میشن.داداشم بچه بود اونموقع گوشی ونت نبود همش تواین فکربود ک بچه چجوری ازشکم مامانش میادبیرون میخواس دقیقن بدونه ازکجا

خوب ن تنها با پسرت‌ بلکه با پسرعموهاشم صحبت کن اگ نمیتونی ب مادرش بگوک جلوی بچه اشو بگیر.بعدزیادسخت ...

باور کن چندین بار به مادراشون گفتم ولی انگار براشون مهم نیست,پسر ا هم که هرروز همو میبینن,دروقفل میکنم,گریه میکنه 

منو ببخش
قربونت عزیزم  این چیزا تو هرسنی پیش میاد اروم باش  انشالله که سلامت باشید💗

اخه عکس میره توضمیر ناخوداگاه بچه,خیلی ناراحتم,اصلنم الان دوست ندارم ببینمش

منو ببخش
2706