2410
2553
عنوان

به مشاورتون احتیاج دار

121 بازدید | 31 پست

پسرم کلاس اوله,صبح گوشی دستش بود از وقتی نتی شده درس دادن ازهمه چیه گوشی سر در میاره,صبح خواهرشو برده بودم حموم,گریه کنان اومد گفت مامان عکس جای  خصوصی سرچ کردم,خیلی حالم بد شد نمیدونم چه رفتاری داشته باشم فقط دارم گریه میکنم,کامل عکس همه چی اورده بود,لعنت به گوشی لعنت به اینترنت,توروخدا بگین چجور رفتار کنم از ذهنش پاک بشه

منو ببخش

قفل کردن گوشی  

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اول ی تخلیه اطلاعاتی درست حسابیش کن ببین چی تو فکرشه بعد تصمیم بگیر چ برخوردی کنی ولی اصلا عصبانی نشو ک فک کنه چه خبره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2714

براش توضیح بده که کار خوبی نیست جای خصوصی دیگرانو ببینی و نبایدم بزاری اونام ببینن .اینبار اشکالی نداره اما دیگه اینکارو نکن پسرم .ممنون که بهم گفتی چیکار کردی

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

عزیزم جلوش این کارو نکن

خیلی ریلکس و اروم باهاش صحبت کن و توضیح بده 

که حساس نشه و دوباره بره سرچ کنه و کنجکاو بشه 

بهش بگو این سایتها نامعتبرهستن نباید میرفتی اینا گوشی رو ویروسی میکنن اگر سوالی داری از من بپرس تا واست توضیح بدم اینجوری راحت سوالش رو میپرسه و کنجکاویش تموم میشه

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
خب ک چی ،،اخرش ک باید بدونه ،،اینجوری ک بهتر خلاصه بچه ها کنجکاون ،،حالا عیب نداره مسئله رو بزرگش نک ...

داشت املا مینوشت,میدونم اشتباه کردم حالا راه حل میخام

منو ببخش
ما بابررادر شوهرام یجا زندگی میکنیم,پسرای اونا یادش دادن,پسرم خیلی سادس هر چی اونا میگن میاد برام می ...

چند سالشه؟

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨

یادمه به مادر یه بچه گفتم که اینقد راحت اینترنت و لب تاب و گوشی دست بچه ندین ک برای خودش رمز بزاره 

خاله بچهه منو خورد 

و من فقط یک دست دارم 😅که برای شما دارم تایپ میکنم 

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 
2706