1711
1714
عنوان

موسیقی فیلم ♫

146 بازدید | 34 پست

درود

کدام فیلم یا سریال موسیقی متنی داشته که باعث شده دیدن آن فیلم لذت مضاعفی برایتان ایجاد کند ?

تاثیر موسیقی بر شما بیشتر است یا دیدن فیلم ? 🎭♫

مَرد که از چشم تو افتاد شکست, مَرد است هنوز ولی خانه ات آباد ,شکست ...

یه حبه قند

یه جوری عجیبی روحمو نوازش میده

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد.

خانوما جدیدترین محصول کامان با تخفیف ویژه😍

فقط از سایت پیشگام نگار

اونجوری تاثیر نذاشته ... ولی اهنگ تیتراژ سریال میوه ممنوعه خیلی خوب خونده قشنگ ادم فیلم رو میفهمه

خودت باش ... نه تندیسی ک دیگران میخواهند                        وقتی قالب فکر دیگران می شوی ...زیبا میشوی ب چشمشان ...   اما قبول کن ...تمام مجسمه ها شکستنی است...درکمال زیبایی😊😊            ( کاربری قدیمم ک ب علتی ک خودمم نمیدونم چیه تعلیق شدم☹)
1713
اونجوری تاثیر نذاشته ... ولی اهنگ تیتراژ سریال میوه ممنوعه خیلی خوب خونده قشنگ ادم فیلم رو میفهمه

تیتراژ پایانی جزء موسیقی متن محسوب نمیشه در هیچ جای دنیا

اما ترَک قشنگی هست 👍

خیلی تأثیر داره 

فیلمایی مث inception

Interstellar

Arrival

موسیقی شون معرکس غیر از خود فیلما ک شاهکارن

میخوام چندتا سرم بخرم بذارم تو یخچال وقتایی که بعد مسواک‌ گشنم میشه وصلش کنم به رگ دستم                                  
1716

خیلی فیلما ک الان یادم نیس البته ولی لاتاری داغونم کرد همونجا ک نوشین رفته بود 🤦‍♀️معمولا موسیقی خیلی تاثیر گذاری فیلم رو بیشتر میکنه

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرح هم شاه رو ممد صدا میکرد😐😂
1436
عزیزم معلومه زبانت خیلی خوبه فیلم رو با عنوان اصلی شون نوشتی

ای بد نیس لطف داری

رشتم ادبیات انگلیسیه فداتشم و از بچگی زبان میخونم 

میخوام چندتا سرم بخرم بذارم تو یخچال وقتایی که بعد مسواک‌ گشنم میشه وصلش کنم به رگ دستم                                  
چندین سال پیش بکه ۴ سینما وارا داشت تو قسمت تحلیل فیلم اون موسیقی رو میزاشت برا من خیلی جداب بود&nbs ...

موسیقی روزمره چی گوش میدید? 

1712