2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانم گل من دارم ارتودنسی میکنم دندونامو از اسفند 91 . دکترم فوق العاده خوب هستش و ازش راضی ام . مطب خصوصیش خیابون ملاصدرا هست دقیق نمیدونم کجاشه شاید تو نت سرچ کنی بتونی پیدا کنی . اما من تو دانشکده علوم پزشکی میرم پیشش ک بازم اونجا خودش کارارو انجام میده و دست انترن نیستش .
اگه خواستی بری بهم خبر بده

دکتر سید امیرحسین میرهاشمی

انتهای خیابان امیر آباد بعد از انرژی اتمی . دانشکده علوم پزشی . من چتا دو هفته دیگه میرم خواستی بیا باهم بریم . تنهام خواستی بری ادرس و ک دادم از ساعت 4 هستن . تا 6 . ماه رمضون تا 6 میمونن . شرایط پول دادنشم خواستی برات مینویسم .
فروشگاه لباس زیر ماهتیسا http://mahtisa.com
2738
سلام خانم مائده ی محمد
من می خوام برای مشاوره ارتودنسی و اگه بشه ارتودنسی اقدام کنم. می تونید تلفن درمانگاه دانشگاه علوم پزشکی که دکتر میرهاشمی اونجا هستن به من بدید و اینکه چه روزهای اونجا هستن؟ آخه من تهران نیستم هفته آینده می خوام بیام تهران و اگه بشه یه وقت ویزیت بگیرم.
لطفا جوابمو بدید
مرسی
دکتر پرهیز متخصص ارتودنسی اطفال و درمان ناهنجاریهای فک و صورته من خیلی ازش راضی هستم خیلی باانصافه و مراعات بیماران رو هم خیلی می کنه مطبش تو هفت حوضه
با همه بیمه ها هم کار میکنه ویزیتش رایگان بود ٧٧٢٧١٤٠٨
من ٣ سال پیش رفتم پیش دکتر جعفرزاده. و با اینکه همه گفته بودن درمانم ٢ سال طول میکشه و باید دندون بکشوم دکتر جعفرزاده گفتن ١٠ ماه و بدون کشیدن دندون برات کار میکنم واقعا تو ١٠ ماه سیما رو در اوردو از اون موقع همش دوست دارم بخندم من که خیلى راضیم. مطبشون تو ولیعصر سمت پارک ساعى تلفنشون ندارم اما عکسمو تو سایتشون گذاشتن. فکر کنم اینه اگه نبود تو گوگل پیداش کنین www.raminjafarzadeh.com

من دکتر رامین جعفرزاده رو پیشنهاد میکنم و واقعا بهترین هستند و همیشه مدیونشون هستم و براى هرکسی هم که دنبال متخصص خوب ارتودنسی باشه پیشنهاد میکنم
http://www.raminjafarzadeh.com
ببخشید. که غلط املایی تو پست بالا زیاد بود
2706