2737
2734
این خیلی خوبه کاش این بود

دراین حددد😂🥴

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه نبین اعصابت بهم میریزه 

ترسناکم هس؟

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2731
ترسناکم هس؟

ترسناک نمیشه گفت بیشتر با روان ادم بازی میکنه تهوع اوره

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
ترسناک نمیشه گفت بیشتر با روان ادم بازی میکنه تهوع اوره

اوووووووو یه

2738
نبین چندشت میشه.حرف گوش کن.ماها سرمون کلاه رفته.تا اخر عمرتم یادت نمیره.اکثر وقتایی که میرم دستشویی ...

اوووووو مال ۱۰ساله پیشه🥴چشوم نمیبینم

هیچی میمیرن کسی نجاتشون نمیده بیشتر لج ادم‌ در میاد

😫 کلی بد و‌بیراه اومد تو دهنم به کارگردان و‌نویسنده و اون دکتر…!!!!

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz