2733
2734
عنوان

کنایه ترلان پروانه به ریحانه

3185 بازدید | 44 پست

سیر ب پیاز میگه بوت میاد  

2تاشون حاشیه دارن دوتاشووووووون

میگن فوتبالیستا با 2 تا چیز خاطره دارن

اولی باشگاه

دومی ترلان پروانه      

فان#  

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐😐

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2728

خب به ما چه.... 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾

از ترلان پروانه بیشتر بدم میاد واقعا رفتاراش زننده هست 

یکی باید اینو به خودش بگه!

بعد یه سوال کدوم ادم عاقلی گفته ترلان پروانه خوشکله 😑😑

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2738

یکی نیس بگه گمشو بابا اون هر کاری میکنه با شوهرشه

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
از ترلان پروانه بیشتر بدم میاد واقعا رفتاراش زننده هست  یکی باید اینو به خودش بگه! بعد یه سوا ...

تازه جدیدا معلوم شده با گلزار بوده کارشون داشته ب بچه هم میکشیده   

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2706