2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختره یا پسر 

اگه دختره خوب یچیز دخترونه مثلا کیتی اگرم پسره بنظرم خرس خوبه  

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
دختره یا پسر  اگه دختره خوب یچیز دخترونه مثلا کیتی اگرم پسره بنظرم خرس خوبه  

پسره طرحای پسرونه انتخاب کردم ولی کوالا یه خوبی داره به درد دخترم میخوره واسه بعدها

تیکر تولد نفس مامان❤
پسره طرحای پسرونه انتخاب کردم ولی کوالا یه خوبی داره به درد دخترم میخوره واسه بعدها

اره کوالا قشنگه ولی اگه برا دخترتم میخای رنگ ستتو یجوری بزن که نه پسرونه باشه نه دخترونه

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
طوسی زرد اسپرته کوالام طوسی زره boy نداره 

اره طوسی زرد خوبه👌

طوسی قرمزم قشنگه ولی چشمو میزنه