2410
2553
عنوان

قلت زدن نوزاد ۴ماهه در خواب

101 بازدید | 13 پست

سلام دوستان دختر من ۴.۵ ماهشه یک یک هفته ای هست که شب ها تا میخوابه هر نیم ساعت یا یک ساعت شروع میکنه به قلت زدن و بعدشم بیدار شدن و گریه کردن که باید حتما بهش شیر بدم تا خوابش ببره وبعد باز بعد نیم یا یک ساعت باز همین داستان خواستم بدونم کسی میدونه باید چیکار کنم دیگه دارم دیوونه میشم از سر درد و بی خوابی .ممنون

ناگفته نماند یک دو هفته ای هم هست که آب دهنش جاری و مدام لب پایینشو مک میزنه و با انگشت لثه هاشو میخوارونه فک کنم داره دندون هم در میاره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هوا گرم شده کلافه میشه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2456

تشک جک دار بگیر قلت نزنه..احتمالا داره دندون درمیاره

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
دخترم منم دقیقا همینطوره من گاهی با یه پارچه نازک حالت قنداقش میبندمش اگه گرمش نشه راحت تر میخوابه

آخه جالب اینه تا قنداق و روی پا هست بهتر میخوابه تا میذاریش رو زمین بعد ۵ دقیقه شروع میکنه

2714
بخوابونش سمت دیوار اون یکی سمتشم خودت بخواب که راه غلت نداشته باشه

اگه دورشم پر کنی باز مدام تقلا میکنه که به شکم شه و شروع میکنه به گریه حتی سرشونه هم که میذاریش باز بی قراره فقط زیر سینه که میذارمش باز گیج میشه و میخوابه

من تا ۷ماهگی اطرافشو پر میکردم برنمیگشت ولی تند تند بیدلر میشد با گریه چون نمی تونست بچرخه

اطرافشو خالی کردم واسه خودش غلت میزنه راحته بهترم میخوابه

اوایل میترسیدم تا صبح حواسم بهش بود اما دقت کردم خودش صورتشو به پهلو میزاره یا دستاشو زیر صورتش میذاره دیگه راحت ترم

هرچند بازم ۲ساعتی بیدار میشم شیر درست میکنم و چک میکنم وضعیتشو

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
ممنون

به نظرم بچه ی شمام از اینکه جلوی حرکتشو میگیری کلافه میشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌