1711
1714
عنوان

قلت زدن نوزاد ۴ماهه در خواب

76 بازدید | 12 پست

سلام دوستان دختر من ۴.۵ ماهشه یک یک هفته ای هست که شب ها تا میخوابه هر نیم ساعت یا یک ساعت شروع میکنه به قلت زدن و بعدشم بیدار شدن و گریه کردن که باید حتما بهش شیر بدم تا خوابش ببره وبعد باز بعد نیم یا یک ساعت باز همین داستان خواستم بدونم کسی میدونه باید چیکار کنم دیگه دارم دیوونه میشم از سر درد و بی خوابی .ممنون

ناگفته نماند یک دو هفته ای هم هست که آب دهنش جاری و مدام لب پایینشو مک میزنه و با انگشت لثه هاشو میخوارونه فک کنم داره دندون هم در میاره.

اگه میخواین بدونین چه ظروفی سالم تر هست برای آشپزی

این مطلب حتما بخونید

تشک جک دار بگیر قلت نزنه..احتمالا داره دندون درمیاره

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    از صبح که از خواب پا میشیم خبرای بد و بد  میشنویم..یه روز زلزلس یه روز سِیله یا همو میکُشیم.. زندگمون رو دُر تکرار و پُر از استرس..ای خدا ناجیتو که گفته بودی دیگه بِفرست🙏🌸
1713
دخترم منم دقیقا همینطوره من گاهی با یه پارچه نازک حالت قنداقش میبندمش اگه گرمش نشه راحت تر میخوابه

آخه جالب اینه تا قنداق و روی پا هست بهتر میخوابه تا میذاریش رو زمین بعد ۵ دقیقه شروع میکنه

بخوابونش سمت دیوار اون یکی سمتشم خودت بخواب که راه غلت نداشته باشه

اگه دورشم پر کنی باز مدام تقلا میکنه که به شکم شه و شروع میکنه به گریه حتی سرشونه هم که میذاریش باز بی قراره فقط زیر سینه که میذارمش باز گیج میشه و میخوابه

1665

من تا ۷ماهگی اطرافشو پر میکردم برنمیگشت ولی تند تند بیدلر میشد با گریه چون نمی تونست بچرخه

اطرافشو خالی کردم واسه خودش غلت میزنه راحته بهترم میخوابه

اوایل میترسیدم تا صبح حواسم بهش بود اما دقت کردم خودش صورتشو به پهلو میزاره یا دستاشو زیر صورتش میذاره دیگه راحت ترم

هرچند بازم ۲ساعتی بیدار میشم شیر درست میکنم و چک میکنم وضعیتشو

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
ممنون

به نظرم بچه ی شمام از اینکه جلوی حرکتشو میگیری کلافه میشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌