2737
2734

برو بگو پوستم چربه لوازم ارایش مناسب پوستت میده من خودمم اینجوریم.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
برو بگو پوستم چربه لوازم ارایش مناسب پوستت میده من خودمم اینجوریم.

هر چی دم دستشون بیاد میدن به آدم 

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هر چی دم دستشون بیاد میدن به آدم 

برو داروخونه

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2728

شمااحتمالا کرمت باعث جوش میشه،یا پد پنکک یا شات رو نمیشوری،هفته ای ی بار بنداز تو ابجوش الودگیشونو ازبین ببر

خیلیم استفاده نکن ی وقتایی ساده بودن شیکتره،منک یادم نمیاد کی پنکک زدم فقطضدآفتاب اونم بدون رنگ 

اکتیپور میزنم بهتره جوشم

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2738