2703
2553
عنوان

خانوما من و شوهرم سرایداریم

| مشاهده متن کامل بحث + 157276 بازدید | 954 پست

عزیز دلممم تو باید به ذهنت اجازه بدی پولو وارد زندگیت کنه

به قانون جذب اعتقاد داری؟

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
کجاست خونتون خوشبحالشون خیلی پولدارن غذا چی میخورن  از کجا خرید میکنند

😐😐😐😐😐

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

منو شوهرم رفتیم سرایداز ی اپارتمان داخل عظیمیه کرج شدیم دوروزه فرار کردیم .ازحسرت شده بودم پوست و استخون

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2720

یعنی کار هم میکنین یا فقط نگهبانه شوهرت ؟؟؟اگه اذیت میشی برو یجای دیگه گلم 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
منو شوهرم رفتیم سرایداز ی اپارتمان داخل عظیمیه کرج شدیم دوروزه فرار کردیم .ازحسرت شده بودم پوست و اس ...

الان چه شغلی دارید؟

بستنی ۲ هستم که پروفایلم بستنی قیفی صورتی بود.کاربریم هم سال ۹۵ بود.دوباره عضو شدم
2714
عزیز دلممم تو باید به ذهنت اجازه بدی پولو وارد زندگیت کنه به قانون جذب اعتقاد داری؟

ب من یادبده چکارکمم پول لازمم بدطور

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
هیی پیشونی منو کجا میشونی

سرایدار ما خونه هم خریده

درسته کوچیکه ولی داره از فرصتهاش استفاده میکنه

خودش جای دیگه هم کار میکنه و حقوق اینجارم میگیره

بگو خداروشکر 

شکر نعمت نعمتت افزون کند

از فرصتاتون استفاده کنید

خانومش خیلی هم خوشحاله

منو شوهرم رفتیم سرایداز ی اپارتمان داخل عظیمیه کرج شدیم دوروزه فرار کردیم .ازحسرت شده بودم پوست و اس ...

خوب چرا؟؟؟

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
الان چه شغلی دارید؟

الان شوهرم فروشنده است داخل مغازه لباس

2706