2410
2553
عنوان

خانوما من و شوهرم سرایداریم

157276 بازدید | 954 پست

اینجا صاحب خونه میلیاردر .دختر های صاحب خونه تقزیبا هم سن من هستن 

چیکار و چه ذکری بگم دارم از این همه غبطه و حسرت خوردن می میرم ..چطوری بی خیال باشم ....همس میگم ای کاش و این ها 

خیلی حسرت می خورم به زندگی و رفاه اینا 

حسادت نمی کنم  ....حسرت .و غبطه می خورم  ...اشتباه نگیرید ...

کجای تهرانی 

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من جات الان حسادت کردم عزیزم، چه اشکال داره گاهی آدم حسادتم میکنه، چه میشه کرد زندکی همینه ...

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

آخه عزیزم خدا ان شالله انقد بهت بده که این روزارو فراموش کنی⁦❤️⁩

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

عزیزم قبول کردید شغلتون این باشه لذت ببر بادحسودی و حسرت خودت اذیت میشید

حالا پیشرفت میکنید

درس میخونیددخداروشکر کن

جووونی کلی میتونی پیشرفت کنی 

توکل به خدا

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
2706