1707
عنوان

خانوما من و شوهرم سرایداریم

151034 بازدید | 954 پست

اینجا صاحب خونه میلیاردر .دختر های صاحب خونه تقزیبا هم سن من هستن 

چیکار و چه ذکری بگم دارم از این همه غبطه و حسرت خوردن می میرم ..چطوری بی خیال باشم ....همس میگم ای کاش و این ها 

خیلی حسرت می خورم به زندگی و رفاه اینا 

حسادت نمی کنم  ....حسرت .و غبطه می خورم  ...اشتباه نگیرید ...

😔

همه توی خواب نازو منم بفکر چشای ناز اونم،بیاد روزاییکه من میرقصیدم هی به ساز اونم،نفس گیر ترین دقایق، نتونس بمونه عاشق، بازم معرفت داشت بهونه نیاورد و رو راست گفت اونو میخوام،ازم معذرت خواست وگفت خیلی مردی و شرمندتم اونو میخوام،به پهنای صورت براش گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم،براش قرض کردم براش نذر کردم بمونه تا تسکین شه دردم  بعضیایجوری خوشگلن انگار اونارو خدا نقاشی کرده ما رو اصغر شیش ساله از خیاراباد دوقوزآباد پاندای مهربونم😄😄 اگه نظرمو دوس ندارین دعوام نکنین زود ناراحت میشم بعد دلم نمیاد ناراحتتون کنم اعصابم خورد میشه😀😀😀 مث پاندا تپلی نیستم😂پاندا خیلی دوس دارم  فکر کنم خیلی نرمه😢😢😢
بارداری و داری سیسمونی میخری؟😍
فروشگاه آنلاین مامو کلی وسایل اتاق نوزاد شیک و‌ لوکس داره که میشه باهاش یه اتاق خیلی خوشگل چید😉
     خیالتون راحت  گواهی کیفیت 

1713
1665

آخه عزیزم خدا ان شالله انقد بهت بده که این روزارو فراموش کنی⁦❤️⁩

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟🤔.                                     +شاش!😂                                             اگه نظرت مخالف نظر من ریپ نکن😏😏😏این نظر منه..دلم میخواد به تو هم ربطی نداره😒😒😒             بچه ها یه تاپیک دارم در مورد «کرونا»یه دعا خیلی کوتاهه..واسه جلوگیری از بیماری های صعب العلاج..دوست داشتین بخونین😍                             میگم نمیشه کرونا بشینه خونه، ما بریم بیرون 😭 آخه حوصلمون سررفته
1436

حق داری

هیییییچ وقت بچه دار نشو مگر اینکه عاشق خودت ،شوهرت و زندگیت باشی                                           فکر نکن بچه میاد و مشکلاتتون تموم میشه....بچه زیر مشکلات شما داغون میشه👶

منو شوهرم رفتیم سرایداز ی اپارتمان داخل عظیمیه کرج شدیم دوروزه فرار کردیم .ازحسرت شده بودم پوست و استخون

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍

یعنی کار هم میکنین یا فقط نگهبانه شوهرت ؟؟؟اگه اذیت میشی برو یجای دیگه گلم 

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ی هدیه کوچیک دیگه بهم داد عشق هام همسرم ❤❤😍دخترم🤩😚 و نینی تودلیم پسرم 😍😍😍😍
1651