1714

بچه ها من قدم خیلیییی بلنده خودمم لاغرم واقعا عین تیر برق صاف

همه اطرافیانم قد شون کوتاه

اصلا دوس ندارم برم بیرون هر دفه میرم بیرون یکی تیکه میندازه

چند وقت پیش داشتم رد میشدم پسر عموم با دوستاش نشسته بود دوستاش منونمیشناسن یدفه یکیشون گف اوه دختره رو دومتره انقد خجالت کشیدم پیش پسر عموم غرورم له شد😢    شیک ترین لباسارم بپوشم ب چشم نمیاد فقط ویژگی قدم ب چشم همه میاد

بنظرتون چاق شم قدم کوتاهتر بنظر میرسه؟!

چاق نشم  بگن غوله😭😭

وقتی فهمیدم تو نی نی سایتم تنهام ک    تاپیکه عکس و جنجالی بود همه دوستاشونو تگ کردن ولی کسی منو تگ نکرد   تاپیک ایی بود ک گفته بود دوستانونو تگ کنید زیاد شیم هرکس چندنفرو تگ کرده ولی کسی منو تگ نکرده بود   من علاوه بر دنیای واقعی تو مجازی ام تنهام     اصلن باهمتون قهرم☹👶 

چقدره قدت

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

سوال همه.قدت چنده

❤روز قدس ❤روزی است که باید به همه ابرقدرت ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما به واسطه عمّال خبیث شما، واقع نخواهد شد. روز قدس روز حیات اسلام است. باید مسلمین به هوش بیایند. باید بفهمند قدرتی را که مسلمین دارند».القدس لنا🌷

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

عکس 😂

1خدا همیشه آنلاینه ،مشکل از خدا نیست که جواب نمیده ،دل ما ویروس گرفته .... صبور باش بهترین چیزها زمانی اتفاق می افتد که انتظارش را نداری ....              3 چشم از قلب شکایت کرد گفت تو عاشق میشوی و من اشک میریزم ..قلب گفت تو نگاه می کنی و من درد میکشم ...             4به سلامتی رفیقی که بهش گفتم تا کی کنارم میمونی ؟ گفت تا مرگ....6به سلامتی کسی که به همه دلداری داد ولی با کسی درد و دل نکرد(خودم)....             7 من اونیم که سایه هم نداشت....           8 تنهایی من بهتر از گدایی محبت است... 9 یه صلوات برای حاجت خودتون و خودم بفرستید 😘🌸10 نه شکست عشقی خوردم نه چیزی.... از این جمله ها خوشم میاد گفتم شاید دوست داشته باشید.... رفقای من 😘🌸فاطمه 💗نگار 🌸💗اتنا 😍💗🌸 

قدت چنده

بایدد تپل شی

همه توی خواب نازو منم بفکر چشای ناز اونم،بیاد روزاییکه من میرقصیدم هی به ساز اونم،نفس گیر ترین دقایق، نتونس بمونه عاشق، بازم معرفت داشت بهونه نیاورد و رو راست گفت اونو میخوام،ازم معذرت خواست وگفت خیلی مردی و شرمندتم اونو میخوام،به پهنای صورت براش گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم،براش قرض کردم براش نذر کردم بمونه تا تسکین شه دردم  بعضیایجوری خوشگلن انگار اونارو خدا نقاشی کرده ما رو اصغر شیش ساله از خیاراباد دوقوزآباد پاندای مهربونم😄😄 اگه نظرمو دوس ندارین دعوام نکنین زود ناراحت میشم بعد دلم نمیاد ناراحتتون کنم اعصابم خورد میشه😀😀😀 مث پاندا تپلی نیستم😂پاندا خیلی دوس دارم  فکر کنم خیلی نرمه😢😢😢
1665
1436
عکس 😂

هیچ عکس قدی ای از خودم نگه نمیدارم تو گوشیم😔

وقتی فهمیدم تو نی نی سایتم تنهام ک    تاپیکه عکس و جنجالی بود همه دوستاشونو تگ کردن ولی کسی منو تگ نکرد   تاپیک ایی بود ک گفته بود دوستانونو تگ کنید زیاد شیم هرکس چندنفرو تگ کرده ولی کسی منو تگ نکرده بود   من علاوه بر دنیای واقعی تو مجازی ام تنهام     اصلن باهمتون قهرم☹👶 
چندی من ۱۵۵☹

منم 😕

1خدا همیشه آنلاینه ،مشکل از خدا نیست که جواب نمیده ،دل ما ویروس گرفته .... صبور باش بهترین چیزها زمانی اتفاق می افتد که انتظارش را نداری ....              3 چشم از قلب شکایت کرد گفت تو عاشق میشوی و من اشک میریزم ..قلب گفت تو نگاه می کنی و من درد میکشم ...             4به سلامتی رفیقی که بهش گفتم تا کی کنارم میمونی ؟ گفت تا مرگ....6به سلامتی کسی که به همه دلداری داد ولی با کسی درد و دل نکرد(خودم)....             7 من اونیم که سایه هم نداشت....           8 تنهایی من بهتر از گدایی محبت است... 9 یه صلوات برای حاجت خودتون و خودم بفرستید 😘🌸10 نه شکست عشقی خوردم نه چیزی.... از این جمله ها خوشم میاد گفتم شاید دوست داشته باشید.... رفقای من 😘🌸فاطمه 💗نگار 🌸💗اتنا 😍💗🌸 
1651