2410
2553

عزیزان من پسرم بیست و یک ماهشه. ی تو راهیم دارم الان اولشه تازه.

کلمه هایی ک میگه فقط همینه بابا دد هن صدای گوسفند و گربه . تازه ب پدرشم بابا صدا نمیکنه نمیتونه فقط بهش بگی بگو بابا میگه بابا همین. 

شرایطش اینه ولی متوجه میشه .

حالا با این وحود ک تو راهی دارم برام سخته بعد بدنیا اومدن بچه دومم تازه ب فکر پوشکش باشم.

الان میخوام از پوشک بگیرم ولی آمادگیشو اصلا نداره هم از نظر حرف زدن هم خودش آمادگی نداره.

کی از پوشک بگیرمش و چ طوری ؟

ممنون براتون صلوات میفرستم

منم پسرم بیست ماهشه راستش کم کم دارم شروع می کنم دخترم و یک سال ده ماه گرفتم و خیلیییی راحت 

الان دو روز هست پسرم رو می برم جیششش واااییی خیلییی خطا داره خیلییبی

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بچه های من تا سه سالگی فقط میگن بابا ومامان،الان بزرگ شدن شاگرد اول کلاسشونن،نگران نباش

فقط زیاد باهاش حرف بزنید

در مورد دستشویی هم سعی کن هر یک ساعت یکبار ببرش دستشویی هم خودت هم باباش،اینجوری خیلی زود یاد میگیره

من خانومهایی دیدم تو نه ماهگی به بچهاشون یاد دادن تو دستشویی جیش کنن، از بس که زود زود بردنشون دستشویی

بچه تو راهت هم مبارکت باشه عزیزم

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم

واسه پسر بهترین زمان بعد از 24 ماهگی هس 

اگه تازه بارداری 3 ماه اینام صبر کن بعد یواش یواش بازش کن بنظرم 

بعد از دنیا اومدن نینی اصلا نمیتونی چون من خودم تو همین شرایطم 

من از قیدت نمیخواهم رهایی
بچه های من تا سه سالگی فقط میگن بابا ومامان،الان بزرگ شدن شاگرد اول کلاسشونن،نگران نباش فقط زیاد با ...

مرسی . صحبت نمیکنه چی چ جوری بگه جیش دارم؟چ جوری حالیش کنم. تو اون یک ساعت پوشکش نکنم اصلا روزا. شبا پوشکش کنم؟

2714

منم پسرم تو همین سن از پوشک گرفتم مرتب بهش میوفتم جیش داشتی بگو مامان جیش ولی نمیگفت نصفشو که میکرد صدا میزد دیگه خودم هر یه رب بیست دقه میبردمش تا دسشویی کنه ولی خسته شدم دوباره پوشکش کردم یه دوماهی دوسال تمام که سد دوباره گرفتم هفته اول مثل قبل نصفشو میکرد بعد میگفت جیش بعددیگه انقدر هردفعخ باهاش صحبت کردم که قبلش باید بگی که الان دیگه درست شده قبلش صدام میزنه ولی پی پی شو نمیتونه بدون پوشک کنه تمرکزش بهم میریزه پی پی که بیاد میگه پوشکم کن 

عزیزم صحبت میکنه ؟بچه من خیلی کند تو حرف زدن

نه 

باباییی 

مامانیی 

دد 

پیشی 

جوجو 

شکلات 

جیش

توپ 

کلمات ساده رو می گه فقط 

دو کلمه اییی میگه بابا کجاییی فقط همین 

کلا تو سن کم باید زیاد وقت بذاری نیم ساعت به نیم ساعت ببری برای جیش 

شورت آموزشی هم کمک می کنه

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
مرسی . صحبت نمیکنه چی چ جوری بگه جیش دارم؟چ جوری حالیش کنم. تو اون یک ساعت پوشکش نکنم اصلا روزا. شبا ...

آره شبا پوشکش کن

زیاد بهش بگو جیش

ببرش دستشویی نزار ...ببینه ولی طوری بشین جیشتو ببینه بگو جیش این جیشه

معلومه زیاد باهاش حرف نمیزنی

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
مرسی . صحبت نمیکنه چی چ جوری بگه جیش دارم؟چ جوری حالیش کنم. تو اون یک ساعت پوشکش نکنم اصلا روزا. شبا ...

پسر منم نمیگفت انقدر بگو تا یاد بگیره اگه باهاش حرف نزنی یاد نمیگیره من مرتب تکرار میکردم مامان جیش مامان جیش. یه دعایب هم هست تو اینترنت سرچ کن برا زبون باز کردن بچه اونم تاثیر دارا با گلاب وزعفرون بنویس تو یه بشقاب بعد اب بریر حل کن بده بخورا. 

مشکل من حرف نزدنشه چ جوری حالیش کنم آخه

زیاد باهاش حرف بزن تکرار کن ازش بخواه اونم تکرار کنه پسر منم قبل این حرف نمیزد من داداش کوچیکم تا چهار سالگی نمیتونست درست وحسابی حرف بزنخ بعضی بچه ها دیر حرف میان ولی باهاش حرف بزن همین که متوجه بشه یه طوری تورم متوجه میکنه دوسه بار که خودشو خیس کرد بدش امد حرف میاد 

پسر من شب تا صبح خودشو خیس نمیکنه البته اگه هندونه نخورده باشه بالاخره خونهه که بچه کوچیک داره خواه ناخواه نجس میشه اینا غصه نداره بعد که ازپوشک گرفتی میدی بشورن 

2706