2726

من عاشق نشدم ازدواج کردم ولی الان شوهرم نه که عشقم باشه انسانیه که وافعا ارزششو داره که باقی عمرمو باهاش باشم مخصوصا با حرف امشبش واقعا مطمئن شدم بهش

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا عشق رو اینقدر جدی نگیرید 

مجنون یکبار قرمه سبزی لیلی رو نخورده بود که عشق یادش بره

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
2728
من عاشق نشدم ازدواج کردم ولی الان شوهرم نه که عشقم باشه انسانیه که وافعا ارزششو داره که باقی عمرمو ب ...

چی گفت:)

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.
منم هیچ وقت به عشق اولم نمیرسم...البته شاید بتونم بغلش کنم و بوسش کنم و لپشم بکشم که بعد اون سکته رو ...

جانی که لپ نداره😂

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
جانی که لپ نداره😂

نمیدونم چرا دوست دارم لپشو بکشم....خیلی شیرینه  

خوشحالی یعنی تا چندماه دیگه همه بهت بگن خانوم دکتر   و بشی دانشجوی بهترین دانشگاه دندون ایران و اخرشم بشی ارتو دنتیست مملکت  ILOVE MY LOVELY FUTURE
عشق اول چون معمولا تو 15-16 سالگی اکثرا بهش نمیرسن😄 عشقم نیس، به خاطر حال هوایی نوجوونی یه حس خاص ت ...

بحث یکی دو روز نیست بحث 7 ساله

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.
عشق اول چون معمولا تو 15-16 سالگی اکثرا بهش نمیرسن😄 عشقم نیس، به خاطر حال هوایی نوجوونی یه حس خاص ت ...

من تو این سن با کسی آشنا نشدم ...تو زندگیم عاشق کسی نشدم اما همسرموکه دیدم عاشقش شدم یه هفته ای عقد کردیم بعداز بیست روز رفتیم سر خونه زندگیمون 

مادرم ضربان قلب من است.
2706