1711
1707
عنوان

کیا عشق اولشون همسرشونه?

433 بازدید | 48 پست

کنجکاوم

راسته ک میگن هیچ  وقت بهش نمیرسی?

مرسی از همتون که کنار من بودین :)یه توصیه به مادرای عزیز ♥ اونقدری از دخترتون دور نشین ک مجبور شه به یه ادم مضخرف اعتماد کنه ........ {خودم خواستم}

من فقط با یه نفر دوست شدم که شوهرمه

نه بابا مگه فیلم هندیه نرسی بهش

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1713
هیییی

:(

مرسی از همتون که کنار من بودین :)یه توصیه به مادرای عزیز ♥ اونقدری از دخترتون دور نشین ک مجبور شه به یه ادم مضخرف اعتماد کنه ........ {خودم خواستم}
دروغه

امیدوارم

1716

منم هیچ وقت به عشق اولم نمیرسم...البته شاید بتونم بغلش کنم و بوسش کنم و لپشم بکشم که بعد اون سکته رو زدم:)

خوشحالی یعنی تا چندماه دیگه همه بهت بگن خانوم دکتر   و بشی دانشجوی بهترین دانشگاه دندون ایران و اخرشم بشی ارتو دنتیست مملکت  ILOVE MY LOVELY FUTURE

عشق اولم کی بود؟🤔

یادم نیست 

خب شوهرم عشق چندممه؟🤔

نمیدونم😁

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانومای محترم و گل همیشه برای باز شدن گره از زندگیتون ۴۰ روز پشت سرهم سوره ی بقره گوش کنید یا بخونید 😎هیچوقت و تحت هیچ شرایطی پیش دعانویس نرید... تا خدا هست چرا بنده ی خدا؟
نه الکیه من که رسیدم 16سالته ??

ن 17 یه سال عقب زدم

امیدوارم

عزیزم برام دعا میکنی:(

1436

من عشق اولم همسرمه ،😍

طبیعت سرلج برداشته بامن نمیاد هیشکی حرفاش به کارم اصلنم نمیخوام به عقب برم ازخونمون میادفقط درداش بیادم من پراز حس انتقامم پراز فحش وگلایه ام پرگیره وگره اعع پرحرف وکنایه ام دلم حالش بده آتیش میفته به جونم شبا دیشب ازتنهایی انقد دودگرفتم تا جونم درآد توام داری الکی مصرف میشی نمیخنده عمیق می‌دونم لبات میزنه تازیانه پشت شلاق وشلاق پشت زخم این زمین وحشی به من میزنه بدم میزنه ...میزنه جوری که انگار وقتشه بخشیده شم همه خوبا زجر میکشن ...

من عاشق نشدم ازدواج کردم ولی الان شوهرم نه که عشقم باشه انسانیه که وافعا ارزششو داره که باقی عمرمو باهاش باشم مخصوصا با حرف امشبش واقعا مطمئن شدم بهش

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
من فقط با یه نفر دوست شدم که شوهرمه نه بابا مگه فیلم هندیه نرسی بهش

امیدوارم

1712