2726
پریود بود واقعا؟

نمیدونم، اما گل گاوزبون با نبات میخوردم، بعد ناشتا هرروز صبح تخم بلدرچین، با عسل یا قهوه، یا کاکائو یا دارچین میخوردم... خوب شدم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
میشه بگید ترشحاتتون چجوری بود که فهمیدین؟

از ۳۲ هفته همش احساس خیسی میکردم فکرمیکردم عرق میکنم

تااینکه ۳۸هفته رفتم برا کارای بستری فهمیدم خیلی وقته ابریزش داشتم اب دور بچه به زیر۴ رسیده بود واورژانسی سزارین شدم

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه فقط کیسه آب سوراخ شده باشه با استراحت و فکر کنم آمپول،مشکلی برای بارداریتون پیش نمیاد ولی اگه پ ...

عزیزم منم استراحت میکنم دوروز پیش اصلا نمیومد ولی امروز احساس میکنم زیاد شده از یک قطره شده چند قطره اگه زیاد بشه کیسه ابم پاره میشه؟؟؟

2728
عزیزم منم استراحت میکنم دوروز پیش اصلا نمیومد ولی امروز احساس میکنم زیاد شده از یک قطره شده چند قطره ...

نمی دونم.مال من یهو کامل پاره شد

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
سلام ، منم چند روز پیش تو ۲۴ هفته پسرمو بخاطر نشتی کیسه اب از دست دادم، کسی بوده که تو بارداری بعدیش ...

الهی عزیزم خودتو ناراحت نکن منم تو 28هفتگی یهویی کیسه ابم پاره شد پسرمو از دست دادم.تو این بارداریمم از 18هفتگی شانسی رفتم تست امینوشور دادم که مثبت شد الانم نشتی کیسه اب دارم حالا استراحت مطلقم.بارداری بعدیت باید کامل استراحت کنی.الان چطوری شد بچرو از دست دادی؟؟ یهویی پاره شد یا نشتی داشتی؟؟

بچه ها تورو خدا هرکی سابقه اینجوری داشته بچش سالم به دنیا اومده بیان تجربیاتشون رو بگن. ماهم استفاده ...

سلام خانمی.وضعیت الآنت چطوره.تا آخر بارداری استراحت مطلق باش حتما

تست امینو شور ات دو خط قرمز افتاد؟

اره رفتم بیمارستان. سریع دو خط قرمز افتاد. الانم متاسفانه مشگل دهانه رحم دارم. دهانه رحمم باز شده بعضی وقت ها که میشستم دیگه اونم نباید بشینم.فقط به پهلو دراز میکشم  زیر باسنمم یه متکای کوچیک میزارم دکتر گفت اگه بلند بشی بچه به دنیا میاد.

اره رفتم بیمارستان. سریع دو خط قرمز افتاد. الانم متاسفانه مشگل دهانه رحم دارم. دهانه رحمم باز شده بع ...

سلام.خوبی؟

از نی نی چه خبر؟

هنوز بارداری یا زایمان کردی؟

نشتی کیسه آب چی شد؟

2706