2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نشتی داشتم در حد زیاد

رفتم بیمارستان گفتن کیسه اب نیست

5 روز بعد از شدت کم آبی دخترم دنیا اومد 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2731

من چون بچه اولم تو 28هفتگی یهویی کیسه ابم ترکید دوروز تو دستگاه موند بعد فوت کرد،اینم الان 19هفتمه همینجوری از ترس اون یکی رفتم نست دادم گفتم نشتی کیسه ابه سریع رفتم دکترم نوشت سونو رفتم گفت همه چی نرماله از وقتی اومدم استراحت مطلقم دستشویی هم نمیرم،ولی میترسم مثل اون یکی تو 28هفتگی از دست بدمش خیلی گریه میکنم 

2738
من چون بچه اولم تو 28هفتگی یهویی کیسه ابم ترکید دوروز تو دستگاه موند بعد فوت کرد،اینم الان 19هفتمه ه ...

مگه بچه ها تو ۲۸ هفته نمیمونن؟ ترشحاتت چجوری بود؟

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

دختر خالم سوراخ بود استراحت مطلق مدام درکنارچیزای مقوی 

مایعات وهندونه به خوردش میدادن به خیر گذشت توکلت بخدا باشه عزیزم ان شاءالله نینیت به سلامتی دنیامیاد

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

اصلا نگران نباش ب چيزای خوب فکر کن استرس خودش هربلایی بسر ادم مياره منم مدام فکر بيخود دارم همه بلا بسرم اومد

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم

منم نشتی داشتم از ۳۲هفتگی

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2706