2726

خواهرا ب خدا دارم با گریه مینویسم شوهرم باهام دعوا کرد گفت بیا خونمون گفتم ن نمیام به مامانم گفته بود خونه مامانم قهر کرد رفت گفت خداحافظ من چی کار کنم پیام بدم بهش تا دم در رفتن ولی آدم حساب نکرد رفت 

سوره ای ذکری هست بخونم بگرده خدایا کمکم کنن😭😭😭😭

عزیزم

میدونم شرایطت سخته

ولی میدونم ارزش اشکات بیشتره

من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشود باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال جانم آزاد!لطفا قبل از ازدواج از کلیه شرایط حقوقی خودتون اطلاعات بدست بیارید و حق طلاق رو بصورت محضری بگیرید و امیدوارم هیچوقت ازش استفاده نکنید😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختر خوب 

اختلاف نظر  همه جا پیش میاد 

قراره با هر اختلافی  کار ب قهر و گریه و تن و بدن لرزیدن بیوفته ؟

قوی باش و با آرامش  یه تصمیم درست بگیر

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
خب تلفن رو واس همين چيزا اختراع كردنا

تن گراهام بلو هی توی قبر میلرزونن

قبلا ابن نام کاربری بین ۵ تا از رفیقام‌مشترک بودیم...امروز۱۰ ابان سال ۱۴۰۱ فقط واسه من شد🥰 اسمم ارزوست روانشناسی میخونم خوشحال میشم حال دلتونو خوب کنم و به حرفاتون گوش بدم
2706