2737
2734
عنوان

تا حالا شده مثل بچه ها دلتون بگیره؟

293 بازدید | 13 پست

خیلی از خودم خجالت میکشم دلم گرفته بخاطر اینکه لباس عید ندارم با اینکه میدونمم کروناس و نمیتونم جایی برم

همش بغض میکنم چون خانوادم دارن تک تک لباساشونو میخرن من عقدم باید خانواده شوهرم برام بیارن مطمئنم اونام نمیارن شوهرمم به روی خودش نمیاره

وا خودت برو بخر بابا 

چرا الکی خودتونو پابند به ی سری رسم و رسوم الکی میکنید  و برا خودتون غصه درست میکنید

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم امسال بابام پول نداد بم لباس عید بخرم  

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
2738
روم نمیشه دیشب برا خواهرم رفتیم خرید یعنی نمیتونست بگه توام بخر؟

عزیزم روم نمیشه چیه میخوایید با هم برید زیر یه سقف ها...

خب میخوای یه جور دیگه بگو مثلا بگو عه این لباسه چقدر قشنگه ایکاش ماله من بود یا بگو ای وای چی بپوشم هیچی ندارم نمیام بیرون ....

چشم دل باز کن که جان بینی، آنچه نادیدنیست آن بینی
عزیزم روم نمیشه چیه میخوایید با هم برید زیر یه سقف ها... خب میخوای یه جور دیگه بگو مثلا بگو عه این ...

اتفاقا دیروز رفتیم با خواهرم و همسرم خرید گفتم وای این لباسه چقد خوشگله خواهرم همونو خرید هی بهش میگفتم لباست خیلی نازه ولی شوهرم هیچی نگفت