2737
2734
عنوان

رفلاکس معده یا سرطان مری😧

1495 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها. 24 سالمه و دکتر رفتم میگه رفلاکس معده داری اما میترسم سرطان مری داشته باشم. تنگی نفس و درد بین دو کتف وببخشید باد گلو رو خیلیی دارم. لطفا اونایی که میدونن بیان راهنماییم کنن😢😢😢 خیلی استرس دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟؟؟ استرس داره میکشه منو

همین استرس شاید باعث مشکل بشه برات

ولی بنظرم علائم رفلاکسه. چای نخور. پرخوری نکن همیشه یه بخش معدت خالی باشه. غذاهاتو کبابی وآب پزکن. سرخ کردنی و فست فودم بده

شبام 2تابالشت زیر سرت بذار. من خودم شبا برگشت اسید دارم خیلی اذیت میشم براهمین 2تابالش میذارم راحت میخوابم. ولی بقیه روخیلی رعایت نمیکنم😆

دردم از یار است و درمان نیز هم
2728
2738
نه حتی گاهی بدترهم میشم رفتم عطاری پریشب دارو داد دارم میخورم. شما چه علایمی داری؟

نفس تنگی امونمو بریده بین دو تا کتفم تیر میکشه از امروز احساس می‌کنم غذا تو مری م گیر میکنه😐

نفس تنگی امونمو بریده بین دو تا کتفم تیر میکشه از امروز احساس می‌کنم غذا تو مری م گیر میکنه😐

افرین منم همینطورم رفتم طب سنتی میگه اسید معدت زیاده و یه سری نگات بهم گفت و بهم دارو داد و گفت یکمشم عصبیه