2737
2734
عنوان

اسم پسر

331 بازدید | 38 پست

سلام 

نظرتون دریاره ی اسم سامیار چیه 

اسم قشنگی هم اگه میدونید ممنون میشم بگید 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

قشنگه

اهورا

کوروش

داریوش

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

عشقه عشق....اسم پسر من در آیندس...یه ابهت خاصی داره

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم
عشقه عشق....اسم پسر من در آیندس...یه ابهت خاصی داره

عزیزمی بین همه ی پستا دنبال یه همچین پستی می گشتم که بهم انرژی بده 😂😂😂😂😂😂

ایشالله

پسر م یه ماه دیگه میاد 😍😍😍🌹

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
ایهام خیلی قشنگه😍 ولی خب همه فک میکنن آرایس😑🤣❤

😂😂😂😂😂😂

2706