2733
2734

اگه گفتن لطفا لایکم کن استارتر جان

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
پس سپرده یکساله نداشتین؟ ۲۰۰ میلیون وام گرفتی؟۱۲ ساله باید پرداخت کنی؟قسطش چطوریه؟

نه من سپرده نداشتم و مسکن اولی هم نبودم با سپرده ۱۰۰ میدن من بیشتر میخواستم قسطش  ماهی ۳۷۰۰ با سود ۱۷ درصد اوراق رو هم برگی ۶۵ خریدم 

نه من سپرده نداشتم و مسکن اولی هم نبودم با سپرده ۱۰۰ میدن من بیشتر میخواستم قسطش  ماهی ۳۷۰۰ با ...

حتما باید خونه داشته باشی که بهت وام مسکن بدن؟ شرایط وام خانه اولی های زوجین رونمیدونین گفتن نفری ۶۰ میدن 

حتما باید خونه داشته باشی که بهت وام مسکن بدن؟ شرایط وام خانه اولی های زوجین رونمیدونین گفتن نفری ۶۰ ...

بله فقط باید با سند و قولنامه ای که انجام دادید به مسکن اولی ها نفری ۶۰ به هر دو زوج میدن قسطش کمتره این ولی بمن تعلق نمیگرفت

2706