عنوان

من همسر بی نظیری دارم، شما چطور؟

101053 بازدید | 409 پست
شوهرم مرد خوبیه به خاطر همین همیشه تلاش می کنم تا ازش تشکر کنم.
انواع راه ها و روندها رو انجام دادم، دیگه نمیدونم چطور علاقم رو بهش نشون بدم و ازش تشکر کنم.
سارا جان، راستش از بس نی نی سایتی ها رو افسرده و دلمرده دیدم که از شوهراشون شکایت می کنن، خسته شدم.
من همسر خوبی دارم و خیلی های دیگه هم مطمئنا مثل من هستن.
چرا یکم هم در مورد خوبی ها و محبت های شوهرامون نگیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرمنم خوبه ولی بانظیره. مشابهش زیادن.
خیلی خوبه یه همچین احساسی داری.خوشبخت باشین.
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728
هیچ وقت شده اولین کسی باشین که تو رابطتون به همسرش هدیه میده یا اینکه همیشه منتظر نشستین تا اول هدیه بگیرین.
منظورم یکجور معاملست، یعنی اگه کادو بگیرین کادو میدین و تقریبا به همون تناسبی که هدیه گرفتین.
و خیلی چیزهای دیگه.
من خوشبختم، شما چطور.
شوهرتون چجوری به شما میفهمونه که بهتون علاقه داره، یا بهتر بگم شما چطور میفهمین که شوهرتون بهتون علاقه داره و شما خوشبختین.
آیا فقط زندگی با آرامش و بدون مجادله نشونه علاقست...
سلام بهار جون شوشوی منم بی نظیر انصافا توی این چند سالی که ازدواج کردم خدایی اطرافیام حسرت زندگیمو بردن از لحاظ همه چی اوکی فقط کمی زود عصبانی میشه اونم خدایی تقصیر منه بعضی وقتها بهش خیلی گیر می دم اونم از نوع سیپیج
خیلی دوستم داره وهمیشه تو کار خونه و بچه داری کمکم کرده
خداراشکر
منم خیلی وقته که میدونم ومتوجه شدم که همسر کم نظیر(بی نظیر نمیگم چون واقعا غلو کردن وهندونه بیخودیه)وخوبی دارم...ولی هیچ وقت لزومی ندیدم بیام براش تاپیک بزنم وبه همه بگم!
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
شوهره منم خیلی مرده خوبیه و من ازش راضیم . خیلی کمکم میکنه و دوستم داره . منم تا جایی که میتونم سعی میکنم باهاش مهربون باشم اونطوری که دوست داره
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
2706