1735
1707
عنوان

از کجا بفهمم برام دعا گرفتن؟؟؟

153 بازدید | 15 پست

همه بهم میگن تو دعا داری که انقدر زندگیت قمر در عقربه میشه بگید از کجا بفهمم دعا دارم ؟ باید چکار کنم؟

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

بارداری؟

همین که خدا بهت بچه داده یعنی داره میبینه و هواتو داره

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
به من یه فالگیرگفت دعابرام گرفتن نمیدونم چطورباطلش کنم خودم همش خسته ام خودبه خوداعصبانی میشم بدمیار ...

من‌شوهرم‌غبر طبیعیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1760
نمیشناسم اصلا 

بمنم گفتن دعام کردن ولی نمیدونم چجوری باید باطل کنم ب ینفرکلی پول دادم انگار ن انگار بعضیافقط پول میگیرن هیچی سرشون نمیشه

بخند که جهانبا اندوه تو دگرگون نمیشود..💙
شوهرم‌ مشکل داره رفتاراش طبیعی نیست تو هرکارم‌گره میوفته

شوهر منم غیر طبیعیه،رفتم پیش شاگرد حسن زاده آملی، گفت دعا نداری ولی مغز شوهرت مشکل داره درست بشو هم نیس

کاربر جدید نیستم، نزدیک بود شناسایی شم کاربری قبلیمو لغو کردم  به خیر گذشت، عاشق حیوونا هستم  
شوهر منم غیر طبیعیه،رفتم پیش شاگرد حسن زاده آملی، گفت دعا نداری ولی مغز شوهرت مشکل داره درست بشو هم ...

اخه شوهر من از بعد عقد عوض شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1665

تو گوگل سرچ کن، سایت دایی ابراهیم.

سمت راست صفحه منو داره. برو قسمت کشف مطلب، توضیح داده چیکار کنی که متوجه بشی طلسم داری یا نه

خالصانه دعا کن ان شاالله گشایشی معجزه وار در زندگی کاربر پولدار رخ بده. اجرت با اباعبدالله الحسین (ع)